Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E92/93 [2006-2010]

Maxton Design jest cenionym i rozpoznawalnym, w całej Europie, producentem świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Największą grupę produktów w asortymencie marki stanowią zderzaki, spoilery, dokładki progów, splittery oraz dyfuzory. Nie brak tu również akcesoriów tuningowych, np. brewek, owiewek, ramek świateł czy sportowych końcówek wydechu. Wymienione produkty dopasować można do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatej ofercie oraz produkcji wysokogatunkowych elementów, Maxton Design ma mocną pozycję wśród firm o podobnym profilu działalności. Producent współpracuje z najlepszymi dostawcami tworzyw i materiałów. Decydując się na zakup produktów Maxton Design, wybierasz jedne z najlepszych na rynku części tuningu, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
W asortymencie Maxton Design znajdują się elementy tuningu, które pasują do wielu modeli samochodów. Jednym z nich jest BMW 3 E92 / E93. Ten wyjątkowy samochód wymaga ciekawej oprawy. Dlatego też firma proponuje do wyposażenia tego pojazdu kilka efektownych, wytrzymałych i funkcjonalnych części tuningu optycznego. Elementami, które odmienią wygląd Twojego samochodu są dokładki progów. Listwy progów od Maxton Design są nowoczesnymi produktami, które odświeżą wygląd Twojego samochodu. Dzięki nim optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód zyska sportowego charakteru. Dokładki są wykonane z ABS i występuję w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Produkty przychodzą w zestawie z instrukcją i elementami ułatwiającymi montaż.

W celu uzupełnienia tuningu, przydadzą Ci się ciekawe splittery tylne. W ofercie Maxton Design znajdują się nowoczesne i wysoce estetyczne splttery tylne boczne oraz splitter tylny środkowy do BMW 3 E92 / E93. Elementy tego typu mają typowo estetyczne zastosowane. Ich montaż to doskonały sposób na podniesienie walorów wizualnych samochodu. Dzięki nim pojazd nabierze nowoczesnego i bardziej sportowego wyglądu. Zarówno splittery tylne boczne i splitter tylny środkowy dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji struktury powierzchni. Dzięki temu możesz dokonać całkowicie zindywidualizowanego tuningu, który ciekawie zaakcentuje styl Twojego BMW 3 E92 / E93.

Maxton Design proponuje do wyposażenia BMW 3 E92 / E93 także interesujące spoilery drzwi bagażnika. Elementy te mają zastosowanie estetyczne oraz funkcjonalne. Dzięki lotce powietrze opływające karoserię powoduje mocniejszy docisk tylnej osi, co przekłada się na polepszenie przyczepności samochodu. Jeden z produktów wykonany jest z ABS, a drugi z włókna szklanego. Spoiler bagażnikowy powstały z ABS wyposażony jest w akrylową taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż. Aby tuning bardziej podkreślał charakter Twojego BMW 3 E92 / E93, możesz zdecydować się na wybór dowolnej wersji wykończenia jego powierzchni: carbonowej, połyskującej lub teksturowanej.

Częściami tuningu optycznego, które także pozytywnie wpływają na poprawę aerodynamiki są splittery przednie. W asortymencie Maxton Design znajduje się kilka ciekawych dokładek pod zderzak. Wszystkie z nich są niezwykle efektownymi elementami, które odmienią wygląd Twojego pojazdu. Wszystkie ze splitterów przednich wykonane są z ABS - tworzywa elastycznego, odpornego na uszkodzenia oraz wytrzymałego. Dzięki dokładkom powietrze dostające się pod zderzak będzie mocniej dociskać przednią oś, a skutkiem tego będzie polepszenie stabilności i przyczepności. Zauważysz to wyraźnie podczas jazdy z większą prędkością. Splittery dostępne są w kilku efektach wykończenia powierzchni.

Z przeznaczeniem do instalacji w BMW 3 E92 / E93 powstały także solidny zderzak przedni. Element ten wyróżnia się oryginalną formą, dzięki czemu stanie się także ciekawym elementem dekoracyjnym Twojego samochodu. Zderzak powstał z włókna szklanego, które jest odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i elastyczne. Cechy te są szczególnie istotne dla tworzyw, stosowanych do produkcji zderzaków. Ich zadaniem jest łagodzenie skutków niewielkich zderzeń, dlatego też istotne jest, aby do ich produkcji wykorzystywane były najlepsze na rynku materiały. Zderzak przedni do BMW 3 E92 / E93 świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami tuningu, np. splitterem przednim.

Asortyment Maxton Design pełen jest nowoczesnych i wysokogatunkowych części tuningu optycznego. Z ich pomocą nie tylko odmienisz wygląd swojego BMW 3 E92 / E93, ale też odczuwalnie polepszysz jego aerodynamikę. Oferta producenta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie ciekawe części tuningu, mające efektowny design i wykonane z najlepszych tworzyw.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel