Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E90/91 Facelift [2008-2011]

Maxton Design jest marką znaną wszystkim miłośnikom wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od wielu lat i jest jednym z liderów na europejskim rynku. W bogatej ofercie producenta znajduje się wiele elementów, z pomocą których samodzielnie i w kilka chwil odświeżysz wygląd swojego samochodu i wpłyniesz na poprawienie jego aerodynamiki. Maxton Design specjalizuje się w wytwórstwie dokładek progów, zderzaków, dyfuzorów, spoilerów czy splitterów. Znajdziesz tu także dodatki motoryzacyjne w postaci brewek, ramek świateł, sportowych końcówek wydechu czy owiewek. Wymienione części dopasować można do wyposażenia samochodów wielu marek. Tak bogaty asortyment czyni markę jednym z najbardziej konkurencyjnych twórców wysokogatunkowych elementów tuningu optycznego.
Produkty od Maxton Design powstają z włókna szklanego oraz ABS. Tworzywa wykazują podobne właściwości, tj. elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Wymienione materiały posiadają także certyfikat TUV, potwierdzający ich świetną jakość. W asortymencie producenta znajdują się produkty, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. Wśród nich nie mogło zabraknąć BMW 3 E90 / E91 Facelift. Z myślą o tym samochodzie zaprojektowano wiele ciekawych produktów, które zachwycają wyglądem i wysoką jakością wykonania. Temu modelowi dedykowane są m.in estetyczne spoilery bagażnikowe. Elementy oferowane przez Maxton Design są wykonane z włókna szklanego lub ABS. Dzięki nim wyraźnie poprawi się przyczepność samochodu. Za sprawą lotki powietrze opływające karoserię mocniej naciska na tylną oś, czego skutkiem jest polepszenie przyczepności. Wyraźnie zauważysz to szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Spoilery są estetyczne i wyjątkowo solidne. Z łatwością je zamontujesz, prze co Twoje BMW 3 E90 / E91 Facelift zyska bardziej sportowego wyglądu.

Elementami tuningu do BMW 3 E90 / E91 Facelift, na które szczególnie warto zwrócić uwagę są dokładki progów. Produkty tego typu mają estetyczne zastosowanie, a ich instalacja do świetny sposób na efektowne odnowienie prezencji samochodu. Listwy progów od Maxton Design są wykonane z ABS - tworzywa, które jest powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Dokładki są elementami, które łączą tuning przedniej i tylnej części samochodu. Dzięki nim także obniża się wysokość nadwozia, przez co samochód nabiera bardziej sportowego charakteru. Listwy progowe występują w trzech oryginalnych wersjach wykończenia powierzchni: teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Do montażu w BMW 3 E90 / E91 Facelift przeznaczone są także interesujące i niezwykle estetyczne splittery przednie. Elementy te przeznaczone są do różnych wersji samochodu, ale łączy je wysoka jakość wykonania i nowoczesny design. Splittery przednie są elementami, dzięki którym polepsza się aerodynamika pojazdu. Za ich sprawą powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, co przełoży się na na wzmocnienie przyczepności i stabilności. Zauważysz to zwłaszcza w trakcie jazdy z większą prędkością. Dokładki są wykonane z ABS i występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Daje Ci to możliwość wyboru wariantu, który najlepiej zaakcentuje charakter Twojego samochodu. Dodatkowo, dobrać możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym.

BMW 3 E90 / E91 Facelift to wyjątkowy samochód i potrzebuje interesującej oprawy. Jeśli nie wiesz, jakie części tuningu optycznego wybrać - wybierz najlepsze. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie Maxton Design. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym i wysoce estetycznym wyposażeniu, oferta marki z pewnością przypadnie Ci do gustu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel