Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2015-2018]

Maxton Design jest firmą, która istnieje na rynku od kilkunastu lat. Dzięki nieustannemu rozwojowi oraz budowaniu rozpoznawalności i jakości swojej marki, przedsiębiorstwo stało się jednym z liderów na krajowym i zagranicznym rynku dostawców nowoczesnych części tuningu optycznego. Do specjalności marki należy produkcja oryginalnych i efektownych splitterów, spoilerów, dokładek progów oraz zderzaków. Do produkcji wymienionych części stosowane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały i tworzywa. Wybierając do wyposażenia swojego samochodu produkty pochodzące od Maxton Design możesz być pewien, że podejmujesz najlepszą decyzję, której efektem będzie nie tylko efektowny tuning, ale też poprawa wizualności i aerodynamiki samochodu.
Tym z Was, którzy są posiadaczami Audi R8 MK2 proponujemy interesujący wybór części odwracalnego tuningu optycznego w postaci dokładek progów, splitterów przednich i tylnych bocznych, dyfuzora tylnego czy owiewek. Nowoczesne nakładki na progi są produktami, których montaż nie zajmie Ci dużo czasu, a może znacznie wpłynąć na podniesienie walorów wizualnych Twojego samochodu. Z przeznaczeniem do Audi R8 MK2 powstały dwa modele dokładek. Racingowe dokładki progów są nowoczesnymi produktami, przy pomocy których pojazd nabierze całkiem nowego, odświeżonego charakteru. Dokładki mają niezwykle oryginalny design i mogą być wykonane z carbonu lub ABS. Wybór tworzywa należy do Ciebie. ABS jest materiałem elastycznym, wytrzymałym i ma szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Carbon z kolei cechuje się lekkością, wytrzymałością oraz ciekawym wyglądem.
Drugi typ dokładek do Audi R8 MK2 wykonany jest z ABS i dostępny jest w trzech formach wykończenia powierzchni: carbonowym, połyskującym lub teksturowanym. Nakładki na progi nie wymagają malowania. Aby tuning był kompletny, powinieneś wybrać też wysokiej jakości splitter przedni. Do wyposażenia Audi R8 MK2 zaprojektowane zostały 4 niezwykle estetyczne modele, z czego jeden jest typem racingowym. Splittery V.1, V.2 i V.3 to produkty, do wykonania których zastosowane zostało tworzywo ABS. Każdy z elementów jest dodatkowo wzmocniony, co daje pewność trwałości splittera. Każda z części dostępna jest w połyskującym, teksturowanym i carbonowym efekcie wykończenia powierzchni. Dzięki temu możesz dokonać bardziej spersonalizowanego tuningu, który doskonale zaakcentuje styl Twojego samochodu. Do Audi R8 MK2 możesz wybrać także racingowy splitter przedni. Element ma budowę hybrydową i do Twojej decyzji pozostaje wybów tworzywa, z którego chcesz, by był wykonany. Możliwe są opcje ABS oraz carbonu. Każda z propozycji doskonale się prezentuje i nie wymaga malowania.
Jeśli chcesz dodatkowo wybrać części tuningu optycznego na tył samochodu, do Audi R8 MK2 przeznaczone są splittery tylne boczne oraz dyfuzor tylny. Splittery wykonane są z certyfikowanego tworzywa ABS i możesz wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia: połyskujący, carbonowy oraz teksturowany. Elementy te mają funkcję typowo estetyczną i będą doskonałym dopełnieniem dla tuningu wykonanego za pomocą dokładek progów czy spoilera. Dyfuzor tylny dedykowany do zamontowania w Audi R8 MK2 jest niezwykle nowoczesnym i interesującym elementem, wyróżniającym się doskonałym designem. Dyfuzor przeznaczony jest do wyposażenia samochodu racingowego i stanowi jego oryginalną ozdobę. Do produkcji tego produktu stosowany jest ABS lub carbon i Twoją decyzją będzie wybór najodpowiedniejszego wariantu.
Audi R8 MK2 jest samochodem sportowym o pięknej prezencji. Zawsze jednak można nieco bardziej podrasować estetykę pojazdu, dodając do jego wyposażenia doskonałej jakości części tuningu wizualnego. W ofercie marki Maxton Design znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować w czasie przeprowadzania tuningu. Jesteśmy pewni, że przy pomocy produktów od polskiego dostawcy nie tylko poprawisz estetykę samochodu, ale też wpłyniesz na przyjemność jego użytkowania i komfort jazdy.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel