Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Audi

Maxton Design to znany na rynku europejskim producent bardzo dobrej jakości części tuningowych. W swej bogatej ofercie posiada elementy wyposażenia do wielu modeli i roczników niemal 40 marek samochodów. Firma zyskała popularność dzięki wytwórstwie nowoczesnych splitterów, spoilerów, zderzaków czy dokładek progowych. Nowoczesne w formach i stosowanych materiałach części wyróżniają się trwałością i ciekawą estetyką, co bez wątpienia docenią wszyscy miłośnicy efektownego i funkcjonalnego tuningu optycznego. Polski producent wytwarza swoje części tuningowe z materiałów, które pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych europejskich producentów. Są to głównie tworzywo ABS oraz włókno szklane, które charakteryzują się odpornością na uszkodzenia, trwałością i odpowiednią elastycznością. Wymienione cechy tworzyw są bardzo ważne w przypadku zastosowania ich w przemyśle motoryzacyjnym.

W ofercie Maxton Design znajduje się niezwykle bogaty asortyment części i zestawów tuningowych przeznaczonych do samochodów marki Audi. Te niemieckie pojazdy są jednymi z najczęściej spotykanych na naszych ulicach. Aby ciekawie stuningować swój samochód, możesz np. zaopatrzyć się w efektowne dokładki progów. Te niepozorne elementy wyposażenia mają bardzo duży wpływ na ogólną estetykę samochodu. Dokładki optycznie obniżają zawieszenie, nadając pojazdowi nowoczesnego, sportowego wyglądu. Listwy na progi także delikatnie wpływają na docisk samochodu, co skutkuje odczuwalną poprawą stabilności i przyczepności. Idealnym elementem wyposażenia, dzięki któremu Twoje Audi może nabrać całkowicie nowego charakteru jest także efektowny dyfuzor tylny. Element ten wyraźnie wpływa na poprawę stabilności i przyczepności, co jest odczuwalne szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością. Nowoczesny dyfuzor może mieć wiele kształtów i form, co jest uzależnione od modelu samochodu.

W ofercie Maxton Design znajduje się ogromna ilość części tego typu przeznaczona do wielu modeli Audi. Wszystkie wykonane są z solidnych, trwałych i elastycznych tworzyw, które na dodatek świetnie się prezentują. Jeśli szukasz tuningu na przód samochodu, w asortymencie Maxton Design znajdziesz i tego typu wyposażenie. Wśród bogatej oferty marki, znajdziesz np. efektowne brewki, ramki świateł, splittery pod zderzak czy też same zderzaki. Propozycje te będą pasować to prawie 20 modeli Audi. Każda z nich wykonana jest z najwyższej jakości tworzyw i materiałów, co z pewnością przełoży się na komfort jazdy i widoczną poprawę wyglądu Twojego samochodu. 

Maxton Design jest jednym z najbardziej znanych europejskich producentów elementów przeznaczonych do tuningu. Przy ich pomocy nie tylko szybko zmienisz wygląd samochodu, ale też poprawisz poprawę aerodynamiki.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel