Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2008-2013]

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat uzyskał pozycję jednego z wiodących europejskich dostawców nowoczesnych części tuningu optycznego. Producent proponuje niezwykle bogaty wybór spoilerów, zderzaków, dyfuzorów, splitterów czy dokładek progów. Z pomocą tych produktów nie tylko poprawisz aerodynamikę swojego samochodu, ale też efektownie odmienisz jego wygląd. Marka specjalizuje się także w projektowaniu oryginalnych akcesoriów tuningowych, np. ramek świateł, owiewek, grilli, brewek czy nakładek na lusterka. Dzięki tak rozbudowanej ofercie, Maxton Design stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych marek w Europie.
Produkty Maxton Design tworzone są z certyfikowanych materiałów. Najczęściej wykorzystywanymi są ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia elastyczność, wytrzymałość i odporność na skrajne temperatury czy wilgoć. Właściwości te czynią włókno szklane i ABS materiałami doskonale nadającymi się do wytwarzania elementów motoryzacyjnych. Tworzywa służą produkcji m.in. części tuningu optycznego czy też innych elementów standardowego wyposażenia pojazdów. Wyroby od Maxton Design posiadają zabezpieczenie w formie powłoki chroniącej przed promieniami UV. Elementy te mają także świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Jednym z modeli samochodów, do których tuning proponuje Maxton Design, jest Skoda Superb II. Do jej wyposażenia przeznaczone są m.in. oryginalne dokładki progów. To nowoczesne części tuningu, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie. To z kolei sprawi, że pojazd będzie się prezentował zdecydowanie bardziej sportowo i nowocześnie. Listwy zostały wykonane z ABS i dostępne są w trzech estetycznych wersjach struktury powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Dokładki progów doskonale skomponują się ze splitterem przednim. Tak urządzony samochód przyciągnie spojrzenia miłośników motoryzacji, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia przyjemności jego użytkowania.

Z myślą o wyposażeniu Skody Superb II powstało także kilka estetycznych i nowoczesnych splitterów przednich. To bardzo przydatne elementy, których montaż przynosi wiele korzyści. Dokładka sprawi, że wizualnie obniży się przód pojazdu, przez co zyska on ciekawszego, sportowego stylu. Ponadto, dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności i stabilności. Zauważysz to wyraźnie zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością. Elementy powstały z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty możesz dodatkowo zaakcentować przy pomocy taśmy dekoracyjnej w kolorze białym lub czerwonym. Splittery dostarczane są wraz z instrukcją i elementami ułatwiającymi montaż.

Z pomocą wymienionych produktów Twoja Skoda Superb II zyska całkowicie innego, nowoczesnego wyglądu. Decydując się na zakup produktów Maxton Design inwestujesz w najlepsze na rynku wyposażenie, które doskonale wygląda i jest wyjątkowo solidne.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel