Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2010-2015]

Maxton Design jest marką, która oferuje estetyczne części tuningu do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Firma to jeden z liderów na rynku europejskim i już od wielu lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości spoilerów, zderzaków, dokładek progów, splitterów czy dyfuzorów. Oprócz tych elementów, Maxton Design proponuje także szeroki wybór mniejszych dodatków w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy nakładek na lusterka. Każdy z dostępnych tu elementów wykonany jest z najlepszego na rynku tworzywa, które posiada stosowne certyfikaty jakości. Z pomocą wymienionych elementów z łatwością odmienisz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. Jeśli takie właśnie cele chcesz osiągnąć, oferta Maxton Design skierowana jest właśnie do Ciebie.
Estetyczne i solidne części tuningu optycznego Maxton Design tworzone są najczęściej z ABS lub włókna szklanego. Materiały są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci oraz wysokich lub niskich temperatur. Z tego też względu włókno szklane i ABS są tak chętnie wykorzystywane przez twórców produktów motoryzacyjnych. Z nich produkowane są elementy tuningu optycznego oraz części standardowego wyposażenia pojazdów. Produkty Maxton Design posiadają powłokę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Z myślą o posiadaczach Skody Fabia II RS powstało kilka nowoczesnych części tuningu optycznego, wśród których znajdują się m.in. nowoczesne dokładki progów. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, które połączą tuning tylnej i przedniej części pojazdu, a także uczynią go całkowicie spójnym i estetycznym. Produkty są wykonane z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Do listew progów dobrać możesz także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym. Dokładki progów są elementami, za sprawą których optycznie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zupełnie nowego, sportowego charakteru.

Na szczególną uwagę zasługuje spoiler tylny do Skody Fabia II RS. Element jest lekki i łatwy w montażu. Za jego sprawą samochód w kilka chwil nabierze sportowego charakteru, co bez wątpienia przełoży się na przyjemność jego użytkowania. Dzięki lotce powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, co poczujesz w formie polepszenia przyczepności. Element posiada mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż. Spoiler występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Splitter przedni to kolejny produkt, jaki dedykowany jest instalacji w Skodzie Fabia II RS. Dzięki temu produktowi wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a samochód zyska zupełnie nowego, sportowego wyglądu. Za sprawą dokładki przedniej powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego poprawi się przyczepność i stabilność samochodu, co będzie odczuwalne zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Produkt występuje w trzech interesujących wersjach struktury powierzchni: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Aby bardziej podkreślić wyposażenie, do splittera dobrać możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym. W ten sposób stworzysz spersonalizowany i oryginalny tuning, który podkreśli charakter Twojej Skody Fabia II RS.

W ofercie marki Maxton Design znajdują się najlepsze na rynku części tuningu optycznego, które odmienią wygląd Twojego samochodu i poprawią jego aerodynamikę. Marka znana jest z produkcji nowoczesnych elementów, które wyróżniają się designem i świetną jakością wykonania. Jeśli chcesz polepszyć komfort jazdy i zapewnić sobie znacznie większą przyjemność jego eksploatacji, powinieneś wybrać produkty od Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel