Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3 Facelift [2018-2020]

Maxton Design jest uznanym na całym świecie producentem nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Marka słynie z wytwarzania wysokogatunkowych splitterów, zderzaków, spoilerów, dyfuzorów czy dokładek progów. Dzięki nim z łatwością poprawisz aerodynamikę swojego samochodu i odświeżysz jego wygląd. Dla bardziej wymagających klientów, producent przygotował ciekawą ofertą akcesoriów tuningowych. Znajdziesz tu m.in. efektowne owiewki, grille, brewki czy ramki świateł. To przyciągające uwagę elementy wyposażenia i dobrać je można do samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatej ofercie i produkcji estetycznych części tuningu, Maxton Design stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku europejskim.
Wyroby Maxton Design tworzone są z najlepszych materiałów. Znaczna większość produktów wykonana jest z ABS lub włókna szklanego. To wyjątkowo solidne materiały, mające bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa cechuje odporność na uszkodzenia, elastyczność i wytrzymałość. Włókno szklane i ABS wykorzystywane są do produkcji m.in. części tuningu oraz pozostałych elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Każdy z poszczególnych elementów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Na długiej liście wyrobów Maxton Design dostępnych jest kilka produktów dedykowanych instalacji w samochodach Hyundai Tucson MK3 Facelift. Właściciele tego modelu z pewnością zainteresują się nowoczesną dokładką tylną. To wyjątkowy element, który odświeży wygląd samochodu i podkreśli jego niebanalny design. Dokładka ma ciekawą formę i doda pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Element dostępny jest w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Doskonałym uzupełnieniem dla wspomnianej dokładki tylnej do Hyundai Tucson MK3 Facelift będą nowoczesne splittery tylne boczne. To niewielkie, ale przydatne produkty, które wypełnią przestrzeń między dokładką tylną a dokładkami progów. Elementy podkreślą estetykę pojazdu i pomogą stworzyć spójną oraz estetyczną całość. Splittery występują w trzech wersjach struktury powierzchni: teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Producent proponuje do nich także możliwość doboru taśmy ozdobnej w kolorze czerwonym bądź białym.

Na posiadaczy Hyundai Tucson MK3 Facelift czeka także funkcjonalny element przedłużający spoiler tylny. Lotka doda pojazdowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru i zaakcentuje jego styl. Za sprawą produktu powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności pojazdu. Spoiler został wyposażony w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą trwały montaż. Element występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Wybrana struktura znajduje się jedynie na wierzchniej części lotki, a pozostałe jej elementy są matowe.

Estetyczne dokładki progów są kolejnymi produktami powstałymi z myślą o Hyundai Tucson MK3 Facelift. Za ich sprawą nadwozie optycznie się obniży, a to z kolei doda samochodowi bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi stanowią połączenie wyposażenia przedniej i tylnej części pojazdu. Najlepiej prezentują się w komplecie ze splitterem przednim i odpowiednimi dokładkami tylnymi. Produkty mają zabezpieczenie UV i nie wymagają malowania przed montażem.

Na szczególną uwagę zasługuje splitter przedni do Hyundai Tucson MK3 Facelift. To wielofunkcyjny produkt, który nie tylko odmieni wygląd samochodu, ale też poprawi jego aerodynamikę. Będzie to zasługą zwiększonego nacisku na przednią oś, jaki zacznie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem w trakcie jazdy. W efekcie tego wyraźnie polepszy się stabilność i przyczepność pojazdu. Splitter optycznie obniży wysokość nadwozia, dzięki czemu Twój Hyundai Tucson MK3 Facelift nabierze zupełnie nowego charakteru. Element dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia.

Maxton Design to firma znana z produkcji estetycznych i solidnych części tuningu optycznego. W ofercie producenta znajdziesz wszystko, co pomoże wyróżnić Twój samochód na ulicy, i co znacznie podniesie przyjemność jego eksploatacji. Jeśli szukasz elementów wyposażenia na lata, wybór tuningu Maxton Design jest bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel