Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk10 [2017-2022]

Maxton Design jest jednym z czołowych europejskich producentów nowoczesnych części tuningu optycznego. Marka oferuje szeroki wybór ciekawych spoilerów, zderzaków, spoilerów, dokładek progów czy splitterów. Dostępne są tu również efektowne akcesoria tuningowe, np. owiewki, ramki świateł czy brewki. Wymienione produkty dobrać można do samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi, Maxton Design stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych marek na rynku w Europie. Części tuningu producenta cechuje wysoka jakość wykonania. Decydując się na zakup tych elementów inwestujesz w wysokogatunkowe produkty, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
Elementy wyposażenia od Maxton Design powstają z najlepszych tworzyw. Najczęściej wykorzystywanymi są włókno szklane oraz ABS. Materiały dostarczane są przez cenionych dostawców i posiadają certyfikat TUV. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Włókno szklane i ABS nie niszczą się pod wpływem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Z tego też względu tworzywa świetnie nadają się do produkcji części motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Produkty Maxton Design są gotowe do montażu i posiadają warstwę zabezpieczającą przed szkodliwymi promieniami UV.

Wśród wielu elementów tuningu optycznego znajduje się kilka godnych uwagi elementów wyposażenia do Hondy Civic 10 Type-S/R. Jednymi z nich są efektowne owiewki boczne zderzaka. Produkty sprawiają, że powietrze opływające karoserię kierowane jest nad koła, co zapobiega ich chłodzeniu. Dzięki temu zwiększy się przyczepność samochodu, co będzie odczuwalne zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Owiewki wykonane są z ABS (CNC) i mają nowoczesną, płaską formę.

Dokładki progów to kolejne produkty, jakie dedykowane są instalacji w Hondzie Civic 10 Type-S/R. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód nabierze bardziej nowoczesnego charakteru. Listwy progów świetnie skomponują się ze splitterem przednim oraz spoilerami tylnymi. Produkty wykonane są z ABS (CNC) i mają całkowicie płaską formę. Dokładki posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i dostarczane są wraz z instrukcją montażu.

Na szczególną uwagę zasługują spoilery tylne oraz przedłużenia boczne spoilera tylnego. Przedłużenia są stricte estetycznymi elementami, które montuje się po bokach oryginalnego spoilera. Produkty te powstały z ABS i dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Do Hondy Civic 10 Type-S/R przeznaczone są dwa efektowne spoilery tylne. Jeden z nich montuje się na wierzchniej części spoilera górnego, a drugi na jego dolnej części. Za sprawą lotek powietrze przepływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności. Spoilery występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Produkty wyposażone są w taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Efektowny racingowy splitter przedni to kolejny produkt, jaki przeznaczony jest do instalacji w Hondzie Civic 10 Type-S/R. Element powstał z ABS (CNC) i ma ciekawą, płaską konstrukcję. Dokładkę mocuje się do zderzaka przy pomocy specjalnych wsporników Za jego sprawą optycznie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze zupełnie nowego, sportowego charakteru. Dzięki elementowi powietrze, które dostaje się pod zderzak w trakcie jazdy będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności, co będzie odczuwalne w trakcie jazdy z dużą prędkością. Z pomocą racingowego splittera przedniego wyróżnisz swój samochód, co z pewnością przełoży się na przyjemność jego użytkowania.

Jeśli szukasz oryginalnych oraz wysokogatunkowych części tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z ofertą marki Maxton Design. Firma znana jest z produkcji nowoczesnych elementów tuningu, które wyróżnia ciekaw design. Wybierając tuning marki pozwolisz sobie ciekawie urządzić samochód, a także polepszysz jego aerodynamikę.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel