Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk4

Maxton Design to marka doskonale znana na rynku motoryzacyjnym. Firma od 2004 roku zaopatruje miłośników tuningu w wysokiej jakości elementy wyposażenia. Oferta producenta pełna jest solidnych splitterów, spoilerów, dokładek progów, dyfuzorów czy zderzaków. Każdy z tych elementów zachwyca designem i jakością wykonania. Produkty Maxton Design dopasować można do samochodów wielu znanych marek, co uczyniło firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. Da bardziej wymagających, producent proponuje bogaty wybór akcesoriów tuningowych: otworów maski, owiewek, ramek świateł czy grilli. Z ich pomocą stworzysz niebanalny tuning, który podkreśli ciekawą estetykę Twojego samochodu.
Produkty marki Maxton Design powstają z najlepszych na rynku tworzyw. Projektanci chętnie stosują włókno szklane i ABS. To elastyczne, odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych i wytrzymałe materiały, mające bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z ABS i włókna szklanego tworzone są nie tylko części tuningu, ale też pozostałe elementy podstawowego wyposażenia samochodów. Wyroby Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty jakości i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Maxton Design oferuje części tuningu do samochodów kilkudziesięciu marek. Wśród nich są też produkty zaprojektowane do wyposażenia Forda Mondeo MK4. Na szczególną uwagę zasługuje spoiler tylny. To wysoce estetyczny element wyposażenia wykonany z włókna szklanego. Produkt sprawi, że powietrze spływające z dachu z większą siłą przyciśnie tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności pojazdu. Spoiler zaakcentuje sportowy charakter samochodu i z pewnością wpłynie na komfort jego użytkowania.

Do Forda Mondeo MK4 stworzono także nowoczesny splitter przedni. Dokładka optycznie obniży nadwozie, dziki czemu pojazd będzie wyglądał bardziej nowocześnie i sportowo. Splitter spowoduje zwiększenie nacisku powietrza na przednią oś. Skutkiem tego będzie odczuwalne wzmocnienie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Produkt występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Element jest gotowy do instalacji i przychodzi w komplecie z elementami montażowymi oraz instrukcją.

Jeśli chcesz wyposażyć swojego Forda Mondeo MK4 w oryginalne i solidne części tuningu, powinieneś zdecydować się na zakup produktów Maxton Design. Produkty wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich jakość.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel