Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mondeo

Maxton Design jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych światowych twórców części tuningu optycznego. Firma została założona w 2004 roku i należy obecnie do ścisłego grona liderów na rynku europejskim. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych spoilerów, dokładek progów, splitterów, zderzaków czy dyfuzorów. Z myślą o bardziej wymagających miłośnikach tuningu powstała szeroka gama akcesoriów tuningowych, np. owiewek, ramek świateł, brewek, grilli czy otworów maski. Wymienione produkty dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek, przez co firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Elementy tuningu optycznego Maxton Design wytwarzane są z certyfikowanych materiałów. Do najczęściej wykorzystywanych należą ABS i włókno szklane. To elastyczne, odporne na uszkodzenia i wytrzymałe tworzywa, posiadające świadectwo jakości TUV. Materiały świetnie spisują się w produkcji nie tylko tuningu, ale też pozostałych elementów standardowego wyposażenia pojazdów. Produkty Maxton Design są zabezpieczone warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV. O ich świetnej jakości świadczy certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Na długiej liście samochodów, do których tuning proponowany jest przez Maxton Design, nie brakuje Forda Mondeo. Bez trudu znajdziesz tu elementy dedykowane instalacji w Fordzie Mondeo w wersjach Standard oraz ST. Na posiadaczy tych modeli czeka kilka ciekawych spoilerów tylnych. W zależności od posiadanej wersji, wybierać możesz spośród niewielkich lotek z ABS oraz większych dokładek z włókna szklanego. Spoiler tylny odświeży estetykę samochodu doda mu sportowego charakteru. Dodatkowo, za sprawą tego typu produktu powietrze opływające karoserię będzie z większą siłą naciskać na tylną oś, w efekcie czego poprawi się przyczepność pojazdu. Element wykonany z ABS występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni i jest wyposażony w mocną taśmę dwustronną, ułatwiającą precyzyjną instalację.

Aby ciekawie wyposażyć Forda Mondeo, z pewnością przydadzą się dokładki progów. To nowoczesne i estetyczne produkty, za sprawą których optycznie obniży się wysokość nadwozia. Dzięki temu pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi to także elementy łączące wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Dokładki zostały wykonane ze świetnej jakości ABS i występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i nie wymagają dodatkowego malowania.

Jeśli jesteś właścicielem Forda Mondeo i szukasz nowoczesnego splittera przedniego, znajdziesz go w asortymencie Maxton Design. Producent oferuje dwie efektowne dokładki, które wpłyną na estetykę i aerodynamikę pojazdu. Dzięki splitterowi przedniemu nadwozie ulegnie wizualnemu obniżeniu, a samochód będzie się prezentował sportowo i nowocześnie. Dodatkowo, dzięki dokładkom powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciśnie na przednią oś, co poskutkuje wzmocnieniem stabilności i przyczepności. Poczujesz to wyraźnie zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością. Elementy dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia. Dostarczane są wraz z instrukcją i elementami montażowymi.

Oferta Maxton Design powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają tuningu estetycznego i najwyższej jakości. Dzięki stosowaniu solidnych materiałów, firma ma do zaoferowania nowoczesne produkty, które zachowają świetny wygląd przez bardzo długi czas. Z pomocą wyposażenia od Maxton Design zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność użytkowania i pełen komfort jazdy ciekawie urządzonym Fordem Mondeo.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel