Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

DS5

W rozbudowanej ofercie Maxton Design znajdują się elementy wyposażenia do samochodów wielu światowych marek. Firma zajmuje się produkcją ciekawych dokładek progów, dyfuzorów, zderzaków, splitterów czy spoilerów. W asortymencie producenta znalazły się także ciekawe akcesoria tuningowe: owiewki, brewki, ramki świateł czy nakładki na lusterka. Dzięki tym produktom nie tylko odmienisz wygląd swojego pojazdu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design to jedna z wiodących europejskich firm zajmujących się tworzeniem części tuningu optycznego, a jej produkty znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie.
Elementy wyposażenia Maxton Design są produkowane z solidnych materiałów. Najczęściej wykorzystywanymi są włókno szklane i ABS. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność Dodatkowo, materiały wyróżniono certyfikatem TUV, który potwierdza ich wysoką jakość. ABS i włókno szklane są odporne na skrajne temperatury i nie niszczą się pod wpływem wilgoci. Części tuningi Maxton Design nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji. Posiadają także świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN i pokryte są warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design oferuje elementy tuningu do pojazdów wielu marek, w tym do Citroena DS5. Temu pojazdowi dedykowane są m.in. ciekawe dokładki progów. Elementy te sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, dzięki czemu samochód nabierze sportowego wyglądu. Listwy połączą tuning i doskonale będą się komponować ze splitterem przednim, splitterami tylnymi bocznymi i dokładką tylną. Produkty zostały stworzone z ABS i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty dostarczane są wraz z instrukcją i elementami montażowymi.

Do wyposażenia Citroena DS5 przeznaczone są także estetyczne splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Elementy świetnie wyglądają zestawione razem, przez co pojazd zyskuje ciekawego, drapieżnego charakteru. Dokładka i splittery wykonane zostały z ABS. Tworzywo jest odporne na wilgoć. Produkty występują w trzech wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Do splitterów dobrać możesz czerwoną lub białą taśmę dekoracyjną.

Jeśli jesteś posiadaczem Citroena DS5 i chcesz wyposażyć samochód w element poprawiający aerodynamikę, zakup spoilera tylnego będzie odpowiednim wyborem. Element jest lekki i łatwy w montażu. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności pojazdu. Lotka powstała z ABS i dostępna jest w różnych wersjach wykończenia: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Spoiler jest także wyposażony w mocną taśmę akrylową, która zapewni trwały i precyzyjny montaż.

Produktami, na które z pewnością zwrócisz uwagę, są splittery przednie do Citroena DS5. Maxton Design oferuje trzy nowoczesne i funkcjonalne dokładki, które odmienią wygląd pojazdu i poprawią jego aerodynamikę. Każdy z elementów wyróżnia się interesującym designem. Splitter przedni sprawia, że powietrze, dostające się pod zderzak w trakcie jazdy, wywierać będzie mocniejszy nacisk na przednią oś. Wpłynie to na poprawę stabilności i przyczepności, co stanie się odczuwalne w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splittery dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Aby bardziej podkreślić wyposażenie, dobrać możesz do nich także czerwoną bądź białą taśmę dekoracyjną. Splittery są gotowe do montażu i dostarczane są z w komplecie z instrukcją i elementami ułatwiającymi instalację.

Decdzując się na zakup produktów Maxton Design inwestujesz w najlepsze na rynku elementy wyposażenia, które wyróżnią Twój samochód na ulicy i zapewnią komfort jazdy. Firma oferuje bogaty wybór produktów, które posłużą Ci przez długi czas, zachowując nieustannie swój świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel