Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E85/86 [2002-2006]

Produkty pochodzące z oferty Maxton Design znane są miłośnikom tuningu w wielu krajach Europy. Marka istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i zajmuje się projektowaniem i wytwórstwem estetycznych oraz wysokogatunkowych elementów wyposażenia samochodów. Asortyment producenta pełen jest splitterów, dyfuzorów, dokładek progów, zderzaków czy spoilerów. W sklepie Maxton Design znajdują się także mniejsze akcesoria tuningowe, np. owiewki, ramki świateł czy brewki. Przedstawione produkty przeznaczone są do montażu w samochodach kilkudziesięciu marek. Tak rozbudowana oferta czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Do tworzenia elementów tuningu optycznego Maxton Design stosowane są głównie ABS oraz włókno szklane. Tworzywa pochodzą ze znanych źródeł, a o ich jakości świadczy certyfikat TUV. Wspomniane materiały są niezwykle wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego też doskonale sprawdzają się w produkcji części tuningu optycznego oraz pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Części tuningu optycznego od Maxton Design są zabezpieczone przeciwko promieniom UV. Nie wymagają malowania i są gotowe do montażu.

W bogatym asortymencie marki znajduje się kilka godnych uwagi elementów tuningu dedykowanych instalacji w BMW Z4 E85 / E86. Dzięki tym produktom Twój samochód stanie się estetycznym i przyciągającym spojrzenia pojazdem, którego użytkowanie będzie samą przyjemnością. Jednymi z produktów, przy pomocy których z łatwością odmienisz wygląd swojego samochodu są dokładki progów. Za ich sprawą optycznie obniży się wysokość nadwozia, przez co Twoje BMW Z4 E85 / E86 nabierze ciekawego, sportowego charakteru. Listwy progów wykonane są z ABS i dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Produkty posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają dodatkowego malowania. Dzięki nim tuning optyczny stanie się estetyczny i spójny.

Do wyposażenia BMW Z4 E85 / E86 zaprojektowane zostały także nowoczesne splittery tylne boczne. Elementy tego typu mają estetyczne zastosowanie. Ich montaż będzie doskonałym dopełnieniem całościowego tuningu. Splittery najlepiej będą wyglądać w sąsiedztwie dokładek progów oraz splittera przedniego. Dokładki te mają ciekawy design i będą interesującym elementem, który zaakcentuje charakter samochodu. Splittery tylne boczne dostępne są w teksturowanej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Do nich dobrać możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Częścią tuningu optycznego, która zauważalnie poprawi aerodynamikę Twojego BMW Z4 E85 / E86 jest spoiler drzwi bagażnika. Lotka proponowana przez Maxton Design ma nowoczesną formę, przez co stanie się ona oryginalną ozdobą dla pojazdu. Za jej sprawą powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności pojazdu. Spoiler występuje w różnych wariantach wykończenia powierzchni. Ponadto, element wyposażony został w mocną taśmę dwustronną, która umożliwi Ci precyzyjny montaż.

Elementem wyposażenia, którego montaż da Ci wiele korzyści jest splitter przedni. W ofercie Maxton Design znajdują się dwa ciekawe modele dokładek pod zderzak. Oda te produkty są wysoce estetycznymi częściami, dzięki którym skutecznie odświeżysz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. Za sprawą splittera przedniego wizualnie obniży się wysokość nadwozia, co sprawi, że BMW Z4 E85 / E86 nabierze bardziej sportowego charakteru. Dzięki dokładce powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś samochodu. W efekcie tego odczuwalnie polepszy się stabilność i przyczepność pojazdu. Produkt występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Aby dodatkowo zaakcentować tuning, możesz zdecydować się na wybór taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym lub białym.

Maxton Design jest producentem wysokiej jakości części tuningu optycznego. Oferta marki skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości produkty, wyróżniające się ciekawym wzornictwem. Z ich pomocą efektownie urządzisz swój samochód, polepszając także jego aerodynamikę. Decydując się na wybór części wyposażenia od Maxton Design dasz sobie możliwość dokonania wyjątkowo oryginalnego tuningu, który wyróżni Twój pojazd i zapewni Ci pełen komfort jazdy.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel