Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E71- E72 [2007-2010]

Maxton Design to jeden z liderów na europejskim rynku producentów nowoczesnych i estetycznych części tuningu optycznego. W asortymencie producenta znajduje się wiele przydatnych elementów, przy pomocy których nie tylko odświeżysz wygląd swojego pojazdu, ale też poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design specjalizuje się w tworzeniu spoilerów, zderzaków, dyfuzorów, splitterów czy dokładek progów. Asortymentem marki są także mniejsze akcesoria, np. ramki świateł, brewki czy owiewki. Elementy te pasować będą do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak obszernej ofercie, firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Do produkcji części tuningi Maxton Design stosowane są najwyższej jakości tworzywa i materiały. Najchętniej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane. Materiały te mają podobne właściwości i są nimi wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Tworzywa wyróżnione zostały także certyfikatem TUV, potwierdzającym ich świetną jakość. Produkty powstające z ABS oraz włókna szklanego posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Dlatego też decydując się na zakup elementów tuningu od Maxton Design możesz być pewien, że będą to solidne produkty, które posłużą Ci przez bardzo długi czas.

Na długiej liście produktów znajdujących się w ofercie marki znajduje się także element przeznaczony do instalacji w BMW X6 E71 / E72. Nowoczesny splitter przedni jest częścią wyposażenia, której montaż da Ci wiele korzyści. Dzięki dokładce przedniej wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej nowoczesnego, sportowego charakteru. Dzięki temu produktowi powietrze przepływające pod zderzakiem spowoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, co w następstwie przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Poczujesz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Splitter przedni od Maxton Design ma nowoczesną formę i będzie niemałą ozdobą dla Twojego samochodu. Produkt dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Ponadto, do elementu tego dokupić możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze białym lub czerwonym. Dokładka przednia posiada zabezpieczenie przeciwko promieniom UV. Nie wymaga też malowania i jest gotowa do montażu. Produkt dostarczany jest z czytelną instrukcją oraz elementami ułatwiającymi instalację.

Maxton Design to specjalista w dziedzinie produkcji wysokiej jakości części tuningu optycznego. Marka funkcjonuje w branży od wielu lat i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Jeśli szukasz estetycznych i solidnych elementów wyposażenia do BMW X6 F71 / E721, powinieneś zapoznać się z ofertą marki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel