Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E36 [1992-1999]

Maxton Design jest marką, która oferuje szeroki wybór części tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo istnieje w branży od wielu lat i zajmuje się tworzeniem świetnej jakości splitterów, zderzaków, spoilerów, dokładek progów czy dyfuzorów. W asortymencie marki nie brak także mniejszych akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, ramek świateł czy brewek. Z pomocą tych wszystkich elementów nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale też polepszysz jego aerodynamikę. Maxton Design ma w ofercie produkty, które dopasować można do pojazdów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatemu asortymentowi, producent stał się jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do produkcji tuningu Maxton Design wykorzystuje się najlepsze tworzywa, pochodzące od znanych dostawców. ABS i włókno szklane to jedne ze stosowanych najczęściej. Tworzywa są elastyczne, odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury i wytrzymałe. Dlatego tak dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu optycznego, a także elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Materiały zostały wyróżnione certyfikatem TUV, co dodatkowo potwierdza ich jakość. Tuning tej marki pasować będzie do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Wśród nich znajduje się także BMW M3 E36. Do wyposażenia tego pojazdu powstało kilka ciekawych produktów, które cechują się nowoczesnym designem i świetną jakością wykonania.

Na szczególną uwagę zasługuje dyfuzor tylny do BMW M3 E36. Produkt ma niezwykle interesującą formę. Element z pewnością wyróżni Twój samochód na ulicy, zwiększając tym samym Twoją przyjemność użytkowania nowocześnie wyposażonego pojazdu. Dyfuzor tylny jest produktem, który poprawi przyczepność Twojego BMW M3 E36. Produkt z oferty Maxton Design jest wykonany z ABS (CNC) i ma specyficzną, dla tego tworzywa, konstrukcję składającą się z płaskich elementów. Element ten świetnie będzie się komponował w zestawie z dokładkami spoilera oraz splitterem przednim.

Produktami, które również wpłyną na polepszenie przyczepności Twojego BMW M3 E36 GTS są górna i dolna dokładka spoilera tylnego. Elementy przeznaczone są do montażu bezpośrednio na wierzchniej części spoilera oraz drzwiach bagażnika. Dzięki nim powietrze opływające karoserię i spoiler spowoduje nieco mocniejszy nacisk na tylną oś, co poskutkuje poprawą przyczepności pojazdu. Lotki wykonane są z ABS i występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać wersję, która najciekawiej podkreśli charakter Twojego samochodu. Dodatkowo, spoilery wyposażone zostały w dwustronną taśmę, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Ostatnią grupą produktów, jakie dedykowane są montażowi w BMW M3 E36 są splittery przednie. Dwa z nich są klasycznymi dokładkami, wykonanymi z ABS. Trzeci - splitter racingowy składa się z dokładki powstałej z ABS (CNC) i stalowych wsporników. Dzięki zastosowaniu tego typu tworzywa, uzyskano splitter o nowoczesnej, całkowicie płaskiej formie. Produkt będzie oryginalną ozdobą dla Twojego samochodu, czyniącą go pojazdem o zdecydowanie bardziej sportowym charakterze. Dwa pozostałe splittery przednie wyprodukowane zostały z tworzywa ABS, które jest wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy przychodzą w komplecie z czytelną instrukcją oraz częściami montażowymi. Splitter przedni jest produktem, który odczuwalnie poprawia aerodynamikę samochodu. Dzięki temu elementowi tuningu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś, czego skutkiem jest polepszenie przyczepności i stabilności.

Decydując się na zakup części tuningu optycznego do BMW M3 E36 wybierasz najlepsze na rynku produkty, które efektownie odmienią wygląd Twojego samochodu. Dzięki tym elementom pojazd zyska zupełnie nowego, sportowego charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się ciekawie wyposażonym samochodem.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel