Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3

Maxton Design to istniejące od wielu lat przedsiębiorstwo, które swą działalność opiera na produkcji wysokiej jakości części odwracalnego tuningu optycznego. Są to w szczególności efektowne splittery, spoilery, dokładki progów oraz zderzaki. Przy pomocy tych elementów w kilka chwil możesz odświeżyć prezencję samochodu, wyposażając go dodatkowo w elementy poprawiające aerodynamikę. Maxton Design jest marką, która stawia na jakość. Do produkcji oferowanych przez siebie części tuningowych wykorzystuje tylko najlepsze materiały i tworzywa, pochodzące od renomowanych europejskich dostawców. Dodatkowo, przed przekazaniem do wysyłki, każda z części przechodzi dodatkową kontrolę jakości, dzięki czemu możliwe jest całkowite wyeliminowanie z obiegu produktów wadliwych. Jeśli należysz do osób, które cenią sobie piękne wzornictwo, wysoką jakość wykonania oraz trwałość części tuningu optycznego, z pewnością znajdziesz w ofercie Maxton Design wszystko, czego porzebujesz.
Jednym z modeli samochodów, do którego tuning znajduje się w asortymencie marki, jest Volvo V70 MK3. Z przeznaczeniem do montażu w wymienionym pojeździe zaprojektowany został efektowny spoiler dachowy. Lotka wykonana jest z włókna szklanego - tworzywa, które ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Wynika to z właściwości, jakimi wyróżnia się ten materiał. Włókno szklane jest bardzo elastyczne, ale jednocześnie wytrzymałe oraz odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Z tego też względu świetnie sprawdza się jako materiał do produkcji podstawowego wyposażenia samochodowego oraz części odwracalnego tuningu optycznego.

Montaż spoilera dachowego do Volvo V70 MK3 da Ci też korzyść w postaci poprawy przyczepności samochodu. Za jego sprawą powietrze opływające karoserię spowoduje znacznie większy nacisk na tylną oś, co poskutkuje znaczną poprawą stabilności samochodu. Odczujesz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dodatkowo, spoiler dachowy zmienia charakter pojazdu na nowoczesny i sportowy. Jeśli zależy Ci na poprawie aerodynamiki i odświeżeniu wyglądu Twojego Volvo V70 MK3, powinieneś zdecydować się na zakup spoilera dachowego od Maxton Design. Gwarantujemy, że będzie to doskonały wybór, którego efektem będzie nie tylko ciekawie wyposażony pojazd, ale też Twoje zadowolenie z użytkowania samochodu wyróżniającego się na ulicach.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel