Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2

Bogata oferta marki Maxton Design skierowana jest to wszystkich, którzy szukają najlepszych części odwracalnego tuningu optycznego. Producent specjalizuje się w wytwórstwie nowoczesnych dokładek progów, splitterów, spoilerów oraz solidnych zderzaków. Jednym słowem wszystkiego, co potrzebne, aby odświeżyć prezencję samochodu oraz poprawić jego aerodynamikę. Maxton Design jest renomowanym przedsiębiorstwem, które do produkcji tuningu stosuje tylko i wyłącznie wysokiej jakości tworzywa, dostarczane przez wiodących europejskich dostawców. Z tego też względu możesz być całkowicie pewien, że produkty, które wybierasz będą solidnie wykonane, wytrzymałe oraz posłużą Ci przez bardzo długi czas.
Na długiej liście marek samochodów, do których części znajdują się w asortymencie Maxton Design, znajduje się także Volvo V70 MK2. Do tego modelu zaprojektowanych zostało kilka niezwykle efektownych i przydatnych elementów, których montaż da Ci wiele korzyści. Na szczególną uwagę zasługują interesujące dokładki progów. Przy ich pomocy możesz w kilka chwil zmienić charakter samochodu na nieco bardziej sportowy. Jest to spowodowane przez optyczne obniżenie nadwozia, następujące w efekcie montażu dokładek. Listwy progowe wykonane są z tworzywa ABS, którre ma szerokie zastosowanie w całym przemyśle motoryzacyjnym. Powstają z niego nie tylko elementy tuningu wizualnego, ale też części podstawowego wyposażenia samochodowego. Dokładki wyróżniają się wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Bez wątpienia będą ciekawą ozdobą Twojego Volvo V70 MK2.

Z przeznaczeniem do Volvo V70 MK2 zaprojektowano także godny uwagi spoiler dachowy. Spoiler jest elementem, który wyraźnie wpływa na polepszenie aerodynamiki samochodu. Z jego pomocą zwiększa się nacisk pojazdu na tylną oś, czego efektem jest poprawa przyczepności w trakcie jazdy z większą prędkością. Lotka dachowa do Volvo V70 MK2 wykonana jest z włókna szklanego. Tak, jak w przypadku ABS, ma ono szerokie zastosowanie w produkcji części tuningu optycznego oraz wyposażenia samochodów. Spoiler wyróżnia się nowoczesnym designem i oprócz całkowicie funkcjonalnego zastosowania, będzie to także element podkreślający sportowy styl Twojego samochodu.

Dodatkowym gadżetem, który możesz dobrać do wyposażenia Volvo V70 MK2 są efektowne brewki. Elementy te przeznaczone są do montażu na reflektorach. Są niewielkie więc nie będą ograniczać promienia światła. Te niewielkie produkty wykonane są z elastycznego i wytrzymałego tworzywa ABS. Dzięki nim Twój samochód nabierze interesującego charakteru, a Ty będziesz mógł cieszyć się użytkowaniem Volvo V70 MK2, które przyciąga wzrok wszystkich miłośników efektownego tuningu optycznego.

Jak widać, Maxton Design ma w ofercie dosłownie wszystko, co może się przydać do dokonania efektownego i funkcjonalnego tuningu optycznego. Z oferty marki skorzystać mogą wszyscy, którzy szukają najwyższej jakości produktów. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Maxton Design. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie i swojego Volvo V70 MK2.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel