Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk7 (B7) [2010-2014]

W asortymencie Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Marka istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i wysoce estetycznych produktów w postaci dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Marka proponuje także ciekawe akcesoria tuningowe, np. brewki, owiewki czy ramki świateł. Z pomocą tych elementów nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale także odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę.
Wszystkie z części tuningu Maxton design powstają ze świetnej jakości materiałów, pochodzących od znanych dostawców. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są włókno szklane oraz ABS. To wyjątkowo trwałe, elastyczne i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych materiały, które wyróżniono certyfikatem TUV. Elementy tuningu od Maxton Design posiadają warstwę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Produkty nie wymagają malowania i są gotowe do montażu.

VW Passat B7 to jeden z samochodów, do których tuning znajdziesz w ofercie Maxton Design. Do tego modelu przeznaczone są m.in. ciekawe dokładki progów. Za sprawą tych elementów wyposażenia optycznie obniży się nadwozie, przez co pojazd nabierze sportowego wyglądu. Wszystkie z listew progów wykonane są z ABS - tworzywa odpornego na wilgoć, elastycznego oraz wytrzymałego. Dokładki progów to produkty łączące tuning przedniej i tylnej części samochodu. Dzięki nim wyposażenie prezentuje się spójnie i estetycznie. Jeden z modeli listew progów występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni.

Do wyposażenia VW Passat B7 przeznaczone są także nowoczesne splittery tylne boczne. To typowo estetyczne elementy tuningu, które nie wymagają malowania i są gotowe do montażu. Produkty najlepiej będą wyglądać w otoczeniu splittera przedniego oraz dokładek progów. Elementy mają nowoczesny design i będą interesującym wykończeniem dla całościowego tuningu optycznego. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. To nich dokupić możesz także taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Spoiler tylny do VW Passat B7 to produkt wyjątkowy. Dzięki niemu odświeżysz prezencję samochodu oraz poprawisz jego aerodynamikę. Lotka wykonana jest z ABS i występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Za sprawą tego elementu powietrze opływające karoserię spowoduje mocniejszy nacisk na tylną oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności. Spoiler wyposażony jest w mocną taśmę akrylową, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Częściami tuningu optycznego, które również wpłyną pozytywnie na aerodynamikę samochodu, są splittery przednie. Z myślą o wyposażeniu VW Passat B7 zaprojektowano dwa godne uwagi produkty, które cechuje świetna jakość wykonania oraz nowoczesny design. Splitter przedni spowoduje, że wizualnie obniży się nadwozie, a pojazd nabierze ciekawszego, sportowego charakteru. Dodatkowo, za sprawą dokładki powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś, czego efektem będzie odczuwalne wzmocnienie stabilności i przyczepności pojazdu. Splittery dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Splittery przednie nie wymagają malowania i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Elementy te dostarczane są w komplecie z instrukcją montażu.

VW Passat B7 wyposażone w powyższe elementy tuningu będzie nowoczesnym, estetycznym i wyróżniającym się pojazdem. Jeśli szukasz wyjątkowych i doskonałej jakości części tuningu optycznego, oferta marki z pewnością trafi w Twój gust. Wybierając tuning od Maxton Design uzyskasz nie tylko świetnie urządzony samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel