Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk7 [2013-2016]

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie części tuningu optycznego wybrać do wyposażenia Twojego VW Golf MK7 , podpowiadamy. Wybierz te najlepsze. Decydując się na zakup odpowiednich elementów tuningowych powinieneś brać pod uwagę nie tylko estetykę, ale również trwałość. Takimi właśnie cechami charakteryzują się części tuningu optycznego od Maxton Design. Firma funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od wielu lat i specjalizuje się w wytwórstwie nowoczesnych spoilerów, splitterów, zderzaków, dokładek progów oraz mniejszych akcesoriów tuningowych. Wszystkie z wymienionych części powstały z najlepszych na rynku tworzyw i materiałów, które dostarczają znani europejscy dostawcy. Najczęściej wykorzystywane są włókno szklane oraz ABS. Dzięki swojej elastyczności, odporności na wilgoć oraz temperaturę, a także trwałości, stanowią tworzywa doskonale sprawdzające się do produkcji elementów tuningu optycznego. Tworzywa są także wykorzystywane do wyrobu elementów podstawowego wyposażenia samochodowego.
Oferta marki Maxton Design jest niezwykle bogata. Znajdują się tu produkty, które będą pasować do wyposażenia samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki tak bogatemu asortymentowi, polski producent jest jednym z najbardziej znanych i cenionych na rynkach polskim i europejskim. Jednymi z najpopularniejszych samochodów na naszych ulicach są VW Golf MK7. Dlatego też w ofercie Maxton Design nie mogło zabraknąć części tuningu optycznego dedykowanych montażowi w tym właśnie pojeździe. Wśród nich znajdują się dokładki progów. Są to wysoce estetyczne produkty, które wyróżniają się designem. Za sprawą dokładek optycznie obniży się nadwozie samochodu, co powoduje, że nabiera on bardziej sportowego charakteru. Listwy progów od Maxton Design wykonane są z tworzywa ABS i dostępne są w carbonowym, teksturowanym i połyskującym wariancie wykończenia powierzchni. Pomoże Ci to dokonać bardziej spersonalizowanego tuningu, który ciekawie zaakcentuje styl Twojego VW Golf MK7.

Jeśli szukasz elementu, który odświeży wygląd i poprawi aerodynamikę Twojego VW Golf MK7, zakup nowoczesnego splittera przedniego będzie bardzo dobrą decyzją. Do wyposażenia tego pojazdu, Maxton Design proponuje trzy interesujące dokładki pod zderzak. Dzięki nim, powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś samochodu, co przełoży się na polepszenie jego przyczepności i stabilności. Poczujesz to w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dokładki przednie mają nowoczesny i niezwykle estetyczny design. Za ich sprawą wizualnie obniży się nadwozie, co wpłynie na ogólną estetykę samochodu. Splittery wykonane są z ABS i do wyboru są trzy wersje struktury powierzchni: połyskująca, teksturowana i carbonowa. Dodatkowo, producent daje Ci też możliwość doboru taśmy dekoracyjnej w kolorze białym lub czerwonym.

Splittery tylne boczne to kolejne części tuningu, jakie powstały z przeznaczeniem do wyposażenia VW Golf MK7. Produkty te mają typowo estetyczne zastosowanie. Doskonale uzupełnią tuning wykonany przy pomocy dokładek progów oraz splittera przedniego. Dokładki tylne boczne mają nowoczesną formę. Ciekawie zaakcentują sportowy styl samochodu oraz dodadzą mu charakteru. Splittery powstały z ABS i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Są gotowe do montażu i nie wymagają malowania. Przychodzą w komplecie z instrukcją oraz elementami ułatwiającymi montaż.

Elementem tuningu optycznego, który również ma wpływ na polepszenie aerodynamiki jest spoiler dachowy. Z myślą o wyposażeniu VW Golf MK7 powstała efektowna i funkcjonalna lotka wykonana z ABS. Produkt ma estetyczny design i doda pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Za sprawą tego elementu powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności samochodu. Lotka dostępna jest w trzech wersjach wykończenia powierzchni: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Dzięki temu możesz dokonać spójnego tuningu, który ciekawie podkreśli styl Twojego samochodu. Spoiler dachowy od Maxton Design wyposażony jest w akrylową taśmę dwustronną, umożliwiającą precyzyjny montaż.

Przy pomocy wymienionych elementów dokonasz spójnego, estetycznego oraz funkcjonalnego tuningu optycznego swojego samochodu. Wszystkie z powyższych części tuningowych są wysokogatunkowymi elementami, które powstają z najlepszych na rynku tworzyw. Jeśli takich elementów szukasz - oferta Maxton Design bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel