Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Arteon

Maxton Design jest firmą, która istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Przez cały okres swej działalności skupiała się, i skupia nadal, na produkcji wysokiej jakości części odwracalnego tuningu optycznego. Do specjalności marki należy wytwórstwo nowoczesnych dokładek progów, zderzaków, spoilerów oraz splitterów. Elementy te przeznaczone są do montażu w samochodach kilkudziesięciu marek. Z łatwością dobierzesz je do większości najpopularniejszych modeli, dzięki czemu będziesz miał możliwość efektownego i funkcjonalnego wyposażenia swojego samochodu. Oferta Maxton Design kierowana jest do wszystkich miłośników tuningu optycznego, dla których nowoczesne wzornictwo jest tak samo istotne jak trwałość i świetna jakość wykonania. Jesteśmy pewni, że w sklepie polskiej marki znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby efektownie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Zapewnisz sobie tym samym całkowitą przyjemność użytkowania samochodu oraz pełen komfort jego prowadzenia w każdych warunkach.
Jednymi z najczęściej spotykanych na naszych ulicach są samochody marki Volkswagen. Jednym z modeli, do którego tuning znajdziesz w ofercie Maxton Design jest Volkswagen Arteon. Tak efektowny samochód potrzebuje naprawdę oryginalnego wyposażenia. I tak z myślą o tym modelu powstało kilka nowoczesnych i trwałych części tuningu, których montażu dokonasz samodzielnie. Jednym z produktów jest przedłużenie tylnej szyby. Jest to estetyczny element, który ciekawie wzbogaca wygląd pojazdu. Jest swego rodzaju zwieńczeniem tuningu, który efektownie go spaja i czyni z niego doskonale współgrającą całość. Element wykonany jest z ABS i dostępny jest w trzech wersjach wykończenia powierzchni: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Dodatkowo, przedłużenie posiada zabezpieczenie UV i wyposażone jest w akrylową taśmę ułatwiającą precyzyjny montaż.

Z przeznaczeniem do instalacji w tylnej części Volkswagena Arteon powstała także efektowna dokładka tylna. Jej montaż skutecznie odmieni wygląd Twojego samochodu. Za sprawą tego produktu Twój Volkswagen Arteon zyska bardziej sportowego charakteru. Dokładka ma niezwykle ciekawy kształt. Będzie niemałą ozdobą dla pojazdu, a także efektownie dopełni tuning wykonany przy pomocy np. splitterów tylnych bocznych. Produkt powstał z nowoczesnego tworzywa ABS i dostępny jest w kilku typach struktury powierzchni. Daje Ci to możliwość wyboru efektu, który najlepiej podkreśli charakter Twojego pojazdu. Dokładka tylna posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Z tego też względu jej wybór będzie doskonałą decyzją, w wyniku której efektownie wyposażysz samochód, zapewniając sobie większą przyjemność jego eksploatowania. Idealnym uzupełnieniem dla dokładki tylnej będzie montaż splitterów tylnych bocznych. Produkty te mają czysto estetyczne zastosowanie. Dzięki nim Twój Volkswagen Arteon będzie się prezentował bardziej sportowo. Splittery będą też ciekawym akcentem, który świetnie skomponuje się z dokładkami progów. Aby tuning był spójny, możesz do wyposażenia samochodu dobrać splittery, które będą miały to same wykończenie powierzchni co dokładki progów oraz dokładka tylna. Producent daje Ci też możliwość zakupu białej lub czerwonej taśmy dekoracyjnej, która dodatkowo podkręci tuning, czyniąc go bardziej spersonalizowanym.

Jeśli jesteś posiadaczem Volkswagena Arteon i szukasz ciekawych dokładek progów, zajrzyj do oferty sklepu Maxton Design. Do montażu w tym modelu przeznaczony jest ciekawy komplet listew na progi, wykonanych z tworzywa ABS. Za ich sprawą wizualnie obniża się nadwozie samochodu, przez co pojazd zaczyna się prezentować bardziej sportowo. Dokładki są elementami łączącymi tuning przedniej i tylnej części samochodu. Jeśli zależy Ci na spójnym tuningu optycznym świetnej jakości, oferta polskiej marki skierowana jest właśnie do Ciebie.

W wyposażeniu tuningowym Volkswagena Arteon powinien się znaleźć także efektowny splitter przedni. Z myślą o tym właśnie samochodzie zaprojektowano i wyprodukowano trzy niezwykle interesujące dokładki pod zderzak. Splitter przedni to produkt, którego montaż daje wiele korzyści. Elementy tego typu mają zastosowanie estetyczne oraz funkcjonalne. Splittery oferowane prze Maxton Design wyróżniają się nowoczesnymi formami i będą świetnymi elementami ozdobnymi dla Twojego samochodu. Za sprawą dokładek pod zderzak odczuwalnie polepszy się także aerodynamika pojazdu. Dzięki nim powietrze przepływające pod zderzakiem powoduje mocniejszy nacisk na przednią oś, a efektem tego jest zauważalne polepszenie przyczepności i stabilności. Poczujesz to wyraźnie zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Każdy ze splitterów wykonany jest z ABS i występuje w połyskującym, teksturowanym i carbonowym efekcie struktury powierzchni.

Aby dokonać ciekawego tuningu optycznego, potrzebne Ci będą świetnej jakości części. Takie właśnie elementy znajdziesz w niezwykle bogatym asortymencie Maxton Design. Polski producent słynie z wytwórstwa solidnych i wysoce estetycznych elementów, które odświeżają wygląd oraz polepszają aerodynamikę samochodu. Jeśli jesteś miłośnikiem oryginalnego i nowoczesnego tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z pełną ofertą produktów dedykowanych montażowi w Volkswagenie Arteon.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel