Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W447 [2014-2019]

Jeżeli chcesz poprawić aerodynamikę swojego samochodu oraz odświeżyć jego oryginalny wygląd, z pomocą przyjdą Ci nowoczesne elementy wyposażenia marki Maxton Design. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu estetycznych, a przy tym trwałych spoilerów, splitterów, zderzaków, dokładek progów czy dyfuzorów. W ofercie marki nie brak także wysokiej jakości akcesoriów w postaci owiewek, ramek świateł, brewek czy otworów maski. Zaprezentowane elementy wyposażenia dopasować można do pojazdów kilkudziesięciu popularnych marek, dzięki czemu firma szybko stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
W zakładach produkcyjnych marki Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały. Twórcy tuningu sięgają najczęściej po włókno szklane i ABS, które są niezwykle wytrzymałe i elastyczne. Tworzywa nie są podatne na wilgoć oraz skrajne temperatury i nie niszczą się w wyniku uszkodzeń chemicznych lub mechanicznych. Zarówno ABS, jak i włókno szklane stosowane są do wyrobu części tuningu oraz elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Nowoczesne wyroby Maxton Design mają zabezpieczenie UV i przechodzą szczegółowe kontrole, dzięki którym klienci zawsze otrzymują wysokiej jakości produkty.

Do zastosowania w samochodach Mercedes Klasy V W447 dedykowany jest ciekawy spoiler tylny. Produkt ma kształt niedużej lotki, która podkreśli sportowy wygląd samochodu. Dzięki elementowi powietrze spływające po karoserii zacznie mocniej dociskać tylną oś, przez co wyraźnie polepszy się przyczepność. Zauważysz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Lotka została wyposażona w taśmę dwustronną, która umożliwia trwały i precyzyjny montaż. Spoiler dostępny jest w trzech wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej. Element nie wymaga dodatkowego malowania i posiada powłokę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Na posiadaczy Mercedesa Klasy V W447 czekają także estetyczne i funkcjonalne splittery przednie. Elementy optycznie obniżą wysokość nadwozia, co podkreśli sportowy wygląd pojazdu. Produkty wyraźnie poprawią aerodynamikę samochodu. Za ich sprawą powietrze dostające się pod zderzak zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Splittery powstały z tworzywa ABS i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV. Elementy dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia. Splittery wysyłane są wraz z zestawem montażowym i nie wymagają malowania przed instalacją.

Maxton Design to jeden z wiodących europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat utrzymuje się w gronie liderów branży, a jej wyroby stosowane są przez klientów na całym świecie. Jeżeli szukasz naprawdę trwałych, a przy tym estetycznych elementów wyposażenia, z pewnością zainteresują Cię produkty oferowane przez markę Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel