Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 Facelift [2013-2018]

Wysokiej jakości części tuningu optycznego Maxton Design to produkty, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. Specjalnością firmy jest wytwarzanie elementów, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu, oraz które przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. W ofercie producenta dostępne są m.in. nowoczesne dokładki progów, spoilery, zderzaki, dyfuzory czy splittery. Do nich dobrać można także oryginalne akcesoria, np. owiewki, ramki świateł, otwory maski czy brewki. Do wykonania każdego z wymienionych elementów wykorzystywane są najlepsze materiały, dostarczane przez uznanych europejskich dostawców.
W procesach produkcyjnych części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały wykazują podobne właściwości - elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia oraz negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki nim włókno szklane i ABS są tak często stosowane do wyrobu nie tylko tuningu, ale też produktów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Wszystkie z proponowanych przez Maxton Design części mają wymagane świadectwa jakości oraz zabezpieczenie w formie powłoki chroniącej przed szkodliwym wpływem promieni UV.

W bogatej ofercie polskiej marki Maxton Design dostępne są części do pojazdów aż kilkudziesięciu popularnych marek, w tym do Mercedesa Sprinter MK3. Do tego pojazdu przeznaczone są ciekawe dokładki progów. Elementy mają estetyczne zastosowanie i podkreślą nowoczesny wygląd samochodu. Produkty wizualnie obniżą wysokość nadwozia, co wyeksponuje sportowy charakter pojazdu. Dokładki stanowią ciekawe uzupełnienie dla odpowiedniego zderzaka przedniego. Listwy pod progi powstały z ABS, który jest tworzywem wytrzymałym i odpornym na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Dokładki mają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o użytku w Mercedesie Sprinter MK3 stworzono również ciekawe zderzaki przednie, w tym jeden w wersji z grillem. Element odpowiada za amortyzację niewielkich zderzeń i łagodzenie ich ewentualnych skutków. Dlatego też bardzo istotnym jest zakup zderzaka łączącego w sobie doskonałą jakość wykonania oraz estetyczny design. Propozycje od Maxton Design nie tylko odświeżą prezencję pojazdu, ale też zapewnią użytkownikom bezpieczeństwo w przypadku niespodziewanych stłuczek. Zderzaki powstały z włókna szklanego i posiadają zabezpieczenie w postaci warstwy chroniącej przed promieniami UV. Elementy należy przed montażem dopasować oraz pomalować.

Maxton Design to jeden z liderów na rynku europejskim. Firma znana jest klientom na całym świecie, a jej produkty cechuje efektowny design oraz precyzja wykonania. Zakup wyrobów tuningowych Maxton Design to inwestycja, dzięki której zyskasz wspaniale prezentujący się samochód i zapewnisz sobie przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel