Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

R171 [2004-2011]

Produkty marki Maxton Design stosowane są przez klientów na całym świecie. Firma jest jedną z wiodących na rynku w Europie i oferuje elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Oferta producenta pełna jest wysokogatunkowych spoilerów, zderzaków, splitterów, dokładek progów czy dyfuzorów. Do tych produktów dopasować można również interesujące akcesoria tuningowe w postaci owiewek, ramek świateł, brewek czy otworów maski. Wymienione części pomogą dokonać metamorfozy samochodu, a także przyczynią się do odczuwalnej poprawy jego aerodynamiki. Maxton Design tworzy wysokiej jakości elementy tuningu, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i precyzję wykonania.
Każdy z produktów Maxton Design posiada certyfikat jakości i jest zabezpieczony powłoką chroniącą przed promieniami UV. Do wykonania tuningu wykorzystywane są przede wszystkim ABS i włókno szklane. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz elastyczność. Materiały doskonale radzą sobie z wilgocią i nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur. Z włókna szklanego i ABS tworzone są m.in. części tuningu oraz elementy znajdujące się w standardowym wyposażeniu samochodów.

Na długiej liście części tuningu optycznego Maxton Design nie brakuje produktów powstałych z myślą o zastosowaniu w samochodach Mercedes SLK R171. Do tego modelu dedykowane są estetyczne i bardzo solidne zderzaki przednie oraz tylne. Produkty mają nowoczesną i efektowną wizualnie formę, dzięki czemu nie tylko zabezpieczą pojazd w przypadku niewielkich zderzeń, ale też podkreślą jego sportową sylwetkę i będą pasować do pozostałych elementów tuningu zamontowanych na samochodzie. Zderzaki zostały wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Z myślą o instalacji w Mercedesie SLK R171 zaprojektowano również ciekawe dokładki progów. Elementy zostały wykonane z ABS i są odporne na wilgoć oraz skrajne temperatury. Dzięki tym produktom optycznie obniży się wysokość nadwozia, co wpłynie na ogólną estetykę samochodu i podkreśli jego sportowy charakter. Elementy doskonale skomponują się ze zderzakami oraz splitterem przednim. Dobrane w ten sposób produkty wyeksponują sylwetkę pojazdu i zaakcentują jego styl.

Z przeznaczeniem do zastosowania w Mercedesie SLK R171 powstały estetyczne i funkcjonalne splittery przednie. Elementy tego typu sprawiają, że powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, poprawiając w ten sposób przyczepność i stabilność. Do wykonania splitterów zastosowano ABS, który jest odporny i wytrzymały. Produkty dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy wysyłane są razem z zestawami montażowymi. Splittery posiadają zabezpieczenie w formie warstwy chroniącej przed negatywnym wpływem promieni UV.

Maxton Design to uznany producent części tuningu optycznego do samochodów. Firma od wielu lat zaopatruje klientów w nowoczesne i niezwykle trwałe produkty, które w kilka chwil odświeżą wygląd samochodu oraz pozytywnie wpłyną na poprawę jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel