Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

R170 [1996-2004]

Oferta polskiej marki Maxton Design spodoba się każdemu, kto szuka nowoczesnych, estetycznych i trwałych części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat działa w branży i należy do grona wiodących europejskich twórców wyposażenia motoryzacyjnego. W asortymencie firmy dostępne są świetnej jakości dokładki progów, splittery, zderzaki, spoilery czy dyfuzory. Do wspomnianych produktów dobrać można również niebanalne akcesoria, np. otwory maski, owiewki, ramki świateł czy brewki. Wymienione części tuningu pozwolą zadbać o wygląd i aerodynamikę pojazdu, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia przyjemności jego użytkowania.
Maxton Design dysponuje własnym zakładem produkcyjnym i to w nim tworzone są wspomniane elementy wyposażenia. Do ich produkcji stosowane są najczęściej ABS i włókno szklane - tworzywa elastyczne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Materiały posiadają certyfikat TUV, potwierdzający ich doskonałą jakość. Dzięki wymienionym właściwościom włókno szklane i ABS zyskały duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i stosowane są do wyrobu elementów podstawowego wyposażenia oraz estetycznych części tuningu.

Właścicieli Mercedesa SLK R170 bez wątpienia zainteresują zderzaki - przedni i tylny dedykowane temu modelowi. Elementy zostały wykonane z włókna szklanego, które zapewnia trwałość i wytrzymałość. Jako że zderzaki mają zabezpieczać przed skutkami niewielkich zderzeń, produkty te powinny być nie tylko estetyczne ale i odpowiednio wytrzymałe. Takimi cechami wyróżniają się zderzaki oferowane rzez Maxton Design. Elementy mają świadectwo jakości i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Do montażu w Mercedesie SLK R170 dedykowane są także świetnej jakości dokładki progów. Elementy optycznie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze zdecydowanie ciekawszego i bardziej sportowego wyglądu. Produkty świetnie skomponują się ze zderzakami utrzymanymi w podobnej stylistyce. Dokładki zostały zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV i mają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Elementy są odporne na wilgoć i nie niszczą się w efekcie oddziaływania skrajnych temperatur.

Posiadaczy Mercedesa SLK R170 na pewno zainteresują nowoczesne splittery przednie. Elementy sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, dzięki czemu samochód zyska sportowy charakter. Za sprawą splittera powietrze przepływające poniżej zderzaka zacznie wywierć większy nacisk na przednią oś, a to z kolei przełoży się na polepszenie przyczepności oraz stabilności. Splittery przednie powstały z ABS i dostępne są w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Elementy dostarczane są wraz z zestawami montażowymi. Splittery są pokryte warstwą chroniącą przed promieniami UV i zostały wyróżnione świadectwem jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design jest firmą o międzynarodowym zasięgu. Oferta marki pełna jest elementów, które poprawią aerodynamikę oraz odmienią wygląd samochodu. Produkty Maxton Design są jednymi z najczęściej wybieranych przez miłośników tuningu. Jeśli cenisz sobie oryginalny design i jakość wykonania, produkty marki Maxton Design na pewno Cię zainteresują.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel