Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W222 [2013-2017]

Oferta marki Maxton Design kierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania oraz niebanalne wzornictwo. Firma od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej i zajmuje się tworzeniem nowoczesnych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Wraz z tymi produktami nabyć można również ciekawe akcesoria w postaci brewek, owiewek, ramek świateł czy grilli przednich. Dzięki tym elementom wyposażenia odświeżysz oryginalny wygląd samochodu, a także przyczynisz się do wyraźnego polepszenia aerodynamiki. W bogatej ofercie Maxton Design znajdują się wysokogatunkowe elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Każdy z elementów tuningu optycznego Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego tworzywa. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są ABS i włókno szklane. Materiały wykazują podobne właściwości i są nimi: odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, elastyczność i wytrzymałość. Tworzywa nie są także podatne na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. ABS i włókno szklane bardzo dobrze radzą sobie w produkcji części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów standardowego wyposażenia pojazdów.

Na długiej liście części tuningu Maxton Design znajdują się także nowoczesne produkty przeznaczone do użytku w samochodach Mercedes Klasy S W222. Do zastosowania w tym modelu stworzono m.in. świetnej jakości dokładki progów. Elementy podkreślą sportowy wygląd samochodu i doskonale skomponują się ze splitterem przednim, tylnym oraz spoilerem. Zestawione w ten sposób części wyeksponują indywidualny styl pojazdu. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Wśród produktów tuningowych stworzonych do Mercedesa Klasy S W222 dostępne są także ciekawe elementy przeznaczone do instalacji w tylnej części samochodu - splitter tylny środkowy oraz spoiler tylny. Elementy mają nowoczesny design i są gotowe do użytku. Splitter tylny środkowy wizualnie obniży nadwozie, dodając tym samym sportowego charakteru. Spoiler przyczyni się do polepszenia aerodynamiki pojazdu. Dzięki temu elementowi powietrze przepływające po karoserii z większą siłą przyciśnie tylną oś, w wyniku czego polepszy się przyczepność. Spoiler i splitter zostały wykonane z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy mają zabezpieczenie UV i uzyskały za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do montażu w Mercedesie Klasy S W222 dedykowany jest także ciekawy splitter przedni. Element sprawi, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód nabierze sportowego charakteru. Za sprawą produktu powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie z większą siłą dociskać przednią oś, co poskutkuje poprawą przyczepności i stabilności. Splitter przedni dostarczany jest w komplecie z zestawem montażowym. Element ma certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i dostępny jest w teksturowanej, połyskujące oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Nowoczesne i solidne części tuningu Maxton Design to produkty wykorzystywane przez miłośników motoryzacji na całym świecie. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu elementów wyróżniających się designem i precyzją wykonania. Z pomocą wspomnianych części zyskasz pięknie prezentujący się samochód, który zapewni znacznie większą przyjemność użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel