Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG

Maxton Design to jeden z liderów na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku i ma dziś ugruntowaną pozycję w branży. Oferta producenta to zbiór wysokogatunkowych elementów wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Wśród nich znajdują się ciekawe spoilery, zderzaki, dokładki progów, splittery czy dyfuzory. Z pomocą tych części nie tylko odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu, ale też zadbasz o jego aerodynamikę. W ofercie Maxton Design nie brakuje również wysokogatunkowych akcesoriów, np. ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski.
Do wyrobu nowoczesnych części tuningu Maxton Design stosowane są tylko najlepsze materiały. Twórcy sięgają najczęściej po ABS i włókno szklane. Materiały cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz elastyczność. Włókno szklane i ABS nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie są podatne na oddziaływanie niskich lub wysokich temperatur. Tworzywa doskonale sprawdzają się w procesach produkcyjnych zarówno części tuningu, jak i pozostałych elementów tworzących standardowe wyposażenie pojazdów.

Maxton Design proponuje także kilka nowoczesnych elementów wyposażenia do samochodów Mercedes Klasy S W221 w wersji AMG. Jednym z nich jest funkcjonalny splitter przedni. Element optycznie obniży nadwozie, dodając pojazdowi tym samym bardziej sportowego charakteru. Element sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, w wyniku czego poprawi się stabilność oraz przyczepność. Splitter został wykonany z solidnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Produkt występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Element został pokryty specjalną warstwą chroniącą przed promieniami UV i wysyłany jest wraz z instrukcją oraz zestawem montażowym.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy S W211 AMG powstały także ciekawe dokładki progów. Tego typu elementy połączą produkty znajdujące się w przedniej i tylnej części samochodu, dzięki czemu całość stanie się spójna i estetyczna. Dokładki wizualnie obniżą wysokość nadwozia, przez co samochód zyska zdecydowanie bardziej sportowy charakter. Produkty występują w kilku efektownych rodzajach struktury powierzchni i nabyć je można razem z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Produkty zostały wyróżnione certyfikatem TUV MATERIALGUTACHTEN i mają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Produkty tuningowe oferowane przez Maxton Design to jedne z najpopularniejszych wyrobów tego typu na rynku. Firma od wielu lat tworzy solidne oraz wysoce estetyczne elementy, które pozwolą odmienić wygląd samochodu oraz przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel