Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GLK

Maxton Design jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która tworzy wysokogatunkowe części samochodowego tuningu optycznego. Producent koncentruje działalność na wytwarzaniu solidnych, a przy tym wysoce estetycznych spoilerów, splitterów, zderzaków, dyfuzorów czy zderzaków. Do tych produktów dobrać można również ciekawe akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Nowoczesne elementy tuningu Maxton Design dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie. Z pomocą wspomnianych produktów bez trudu poprawisz aerodynamikę samochodu, a także zadbasz o jego wygląd.
Do produkcji wysokiej jakości elementów wyposażenia Maxton Design stosowane są najlepsze materiały. Twórcy tych wyrobów sięgają najczęściej po ABS i włókno szklane, które są odpowiednio odporne na uszkodzenia, elastyczne i wytrzymałe. Materiały nie ulegają szkodliwemu wpływowi wilgoci ani skrajnych temperatur. Z tego względu włókno szklane i ABS nadają się do produkcji estetycznych części tuningu oraz wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów.

Z przeznaczeniem do użytku w Mercedesie GLK stworzono funkcjonalny splitter przedni. Element odświeży dotychczasowy wygląd samochodu, a także przyczyni się do poprawy aerodynamiki. Za sprawą produktu optycznie obniży się nadwozie, przez co pojazd zyska bardziej sportowy charakter. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, w efekcie czego polepszy się stabilność i przyczepność. Wyraźnie odczujesz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Do wykonania splittera zastosowano ABS. Produkt nie wymaga dodatkowego malowania i uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Element dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Maxton Design to jeden z najpopularniejszych producentów części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty, które posłużą przez długi czas, zachowując przy tym doskonały wygląd.
      pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel