Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GLE

Jeżeli rozważasz zakup nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego i szukasz tych najlepszych - oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firma jest jedną z wiodących na rynku i proponuje miłośnikom motoryzacji części tworzone z myślą o zastosowaniu w samochodach kilkudziesięciu marek. W asortymencie producenta znajdują się m.in. dokładki progów, dyfuzory, splittery,spoilery czy zderzaki. Uzupełnieniem dla tych elementów będą ciekawe akcesoria w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. Zaprezentowane produkty pozwolą nie tylko odmienić oryginalny wygląd samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki.
Każdy z produktów oferowanych przez Maxton Design wyróżnia się precyzją wykonania oraz ciekawym wzornictwem. Firma wykorzystuje tylko najlepsze materiały, posiadające wymagane certyfikaty jakości. Najczęściej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane, które są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne bądź chemiczne. Materiały nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie są podatne na oddziaływanie niskich albo wysokich temperatur. Dlatego też zarówno włókno szklane, jak i ABS są powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym i świetnie sprawdzają się w produkcji nie tylko tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów.

Z przeznaczeniem do zastosowania w Mercedesie GLE W166 powstało kilka nowoczesnych produktów, które wyeksponują charakter samochodu. Jednymi z nich są estetyczne splittery tylne boczne. Produkty najlepiej komponują się z dokładkami progów oraz splitterem przednim. Dobrane w ten sposób produkty stworzą spójną stylistycznie całość, która wyróżni Twój samochód. Splittery dostępne są w kilku estetycznych rodzajach wykończenia powierzchni i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Na posiadaczy Mercedesa GLE W166 czekają również ciekawe dokładki progów. Elementy te optycznie obniżą wysokość nadwozia, co podkreśli sportowy wygląd pojazdu. Produkty mają nowoczesny design i dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy stanowią uzupełnienie dla pozostałych części tuningu i wyeksponują indywidualny styl pojazdu. Dokładki posiadają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV i nie wymagają dodatkowego malowania przed instalacją.

Do wyposażenia Mercedesa GLE W166 dedykowany jest także ciekawy spoiler tylny. Dzięki niemu powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie znacznie mocniej dociskać tylną oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności. Spoiler ma formę niewielkiego rozmiaru lotki, do montażu której służy taśma dwustronna, zamieszczona na jej wewnętrznej części. Produkt dostępny jest w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Spoiler posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i jest odporny na wilgoć.

Kolejnym ciekawym elementem wyposażenia przeznaczonym do użytku w Mercedesie GLE W166 jest splitter przedni. Produkt dostarczany jest wraz z zestawem montażowym i nabyć go można wraz z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Za sprawą elementu powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Odczujesz to szczególnie podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter występuje w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkt posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i nie wymaga dodatkowego malowania.

Maxton Design to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom nowoczesnego samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat działa w branży i proponuje klientom najwyższej jakości produkty, zachwycające estetycznym designem. Jeśli szukasz takich właśnie części, produkty oferowane przez Maxton Design bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel