Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Sedan

Maxton Design to jeden z najpopularniejszych producentów części samochodowego tuningu optycznego. Firma jest wiodącą na rynku europejskim i oferuje swoje produkty posiadaczom samochodów aż kilkudziesięciu marek. Firma koncentruje działalność na tworzeniu wysokiej jakości zderzaków, spoilerów, dyfuzorów, splitterów czy dokładek progów. Z pomocą tych produktów samodzielnie odmienisz wygląd samochodu, a także przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Maxton Design proponuje również szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów w postaci owiewek, brewek czy ramek świateł.
W nowocześnie wyposażonych zakładach produkcyjnych Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały wyróżnia duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Tworzywa sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów tworzących standardowe wyposażenie pojazdów. Każdy z finalnych produktów Maxton Design pokryty jest warstwą chroniącą przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV.

Na długiej liście nowoczesnych produktów Maxton Design nie brakuje elementów wyposażenia do samochodów Mercedes-Benz E63 AMG Sedan. Do zastosowania w tym modelu powstały m.in. wysokogatunkowe splittery przednie. Elementy sprawią, że wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska sportowy charakter. Dzięki elementom powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Splittery dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Elementy wysyłane są wraz z zestawem montażowym i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design od wielu lat zaopatruje swoich klientów w nowoczesne i estetyczne części samochodowego tuningu optycznego. Firma kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, szukających wysokogatunkowych części wyposażenia.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel