Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E63 AMG

Maxton Design jest jednym z najbardziej popularnych europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu świetnej jakości produktów, które odświeżą wygląd samochodu, a także przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. W bogatej ofercie marki dostępne są wysokogatunkowe dokładki progów, splittery, dyfuzory, spoilery czy zderzaki. Fani tuningu z pewnością zainteresują się także nowoczesnymi akcesoriami, np. owiewkami, brewkami, ramkami świateł czy otworami maski. Każdy ze wspomnianych elementów został stworzony z najwyższej jakości materiału, posiadającego świadectwa jakości.
Do produkcji wyrobów Maxton Design stosowane są tylko solidne materiały. Twórcy tuningu najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały mają podobne właściwości i są nimi odporność na uszkodzenia, wytrzymałość oraz elastyczność. Tworzywa nie niszczą się w wyniku oddziaływania wilgoci ani wysokich lub niskich temperatur. Z tego też względu ABS i włókno szklane z powodzeniem stosowane są w procesach produkcyjnych części tuningu oraz elementów stanowiących standardowe wyposażenie pojazdów. Wszystkie propozycje marki Maxton Design mają wymagane certyfikaty jakości i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Jednym z modeli, do których tuning tworzy Maxton Design, jest Mercedes-Benz E63 AMG S213. W szczególności są to wersje Sedan oraz Estate. Do zastosowania w tych samochodach powstały świetnej jakości dokładka tylna oraz splittery tylne boczne. Produkty utrzymane są w podobnej stylistyce i świetnie będą wyglądać zamontowane razem. Stworzą wówczas interesujący i nowoczesny komplet, który wyeksponuje sportową sylwetkę samochodu. Produkty dostępne są w kilku rodzajach wykończenia powierzchni. Zarówno dokładka, jak i splittery mają zabezpieczenie UV i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Kolejną propozycją od Maxton Design są estetyczne dokładki progów do Mercedesa-Benz E63 AMG S213. Elementy optycznie obniżą wysokość nadwozia, podkreślając tym samym sportowy wygląd samochodu. Elementy świetnie skomponują się ze splitterem przednim oraz splitterami i dokładką tylą. W ten sposób całość zyska na estetyce i będzie się prezentować zdecydowanie bardziej estetycznie. Do wykonania listew progów zastosowano ABS. Elementy nie wymagają dodatkowego malowania i mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Do montażu w Mercedesie-Benz E63 AMG W213 przeznaczony jest także oryginalny element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Produkt ma kształt niedużej i łatwej w montażu lotki, która podkreśli sportowy charakter samochodu. Element sprawi, że powietrze przepływające po karoserii zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, w efekcie czego poprawi się przyczepność pojazdu. Nakładka posiada mocną taśmę dwustronną, gwarantującą precyzyjną instalację. Produkt występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Z myślą o użytku w Mercedesie-Benz E63 AMG W213 powstały funkcjonalne i nowoczesne splittery przednie. Elementy optycznie obniżą nadwozie, dodając samochodowi sportowego charakteru. Produkty wyraźnie poprawią też aerodynamikę pojazdu. Za sprawą splittera powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność oraz stabilność. Wyraźnie odczujesz to szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy dostarczane są wraz z zestawem montażowym i mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design jest jednym z liderów na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma od wielu lat dostarcza klientom wysokogatunkowe produkty, które poprawią aerodynamikę oraz odświeżą jego wygląd. Dzięki estetycznym i solidnym produktom Maxton Design nie tylko wyróżnisz swój samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność z jazdy.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel