Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Sedan

Oferta marki Maxton Design jest zbiorem nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Producent od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem wysokiej jakości splitterów, zderzaków, dokładek progów, spoilerów czy dyfuzorów. Co więcej, w asortymencie firmy dostępne są także ciekawe akcesoria tuningowe, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy grille przednie. Z pomocą wymienionych produktów odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu i przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Wspomniane części tuningu dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do wyrobu wysokogatunkowych części Maxton Design wykorzystywane są najtrwalsze materiały. Bez wątpienia zaliczają się do nich włókno szklane i ABS, które doskonale radzą sobie w produkcji nie tylko tuningu, ale też pozostałych elementów wyposażenia samochodowego. Tworzywa cechuje elastyczność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także wytrzymałość. Zarówno ABS, jak i włókno szklane posiadają certyfikat jakości TUV. Każdy z gotowych produktów Maxton Design pokryty jest powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV.

Asortyment Maxton Design obejmuje produkty przeznaczone do użytku w samochodach wielu marek, w tym w Mercedesie-Benz Klasy E43 AMG-Line W213. Z myślą o tym samochodzie stworzono ciekawy produkt stanowiący przedłużenie spoilera tylnego. Za sprawą elementu powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności. Przedłużenie ma kształt niedużej lotki, która podkreśli sportowy charakter pojazdu. Element ma certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i występuje w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej.

Z przeznaczeniem do użytku w Mercedesie-Benz Klasy E43 AMG-Line W213 powstały estetyczne dokładki progów. Dzięki nim optycznie obniży się nadwozie, przez co pojazd zyska zdecydowanie ciekawszy, sportowy wygląd. Produkty uzupełniają tuning wykonany przy pomocy splitterów tylnych oraz przedniego, czyniąc ten komplet spójnym i estetycznym. Listwy nie wymagają malowania i posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV. Produkty dostępne są w kilku ciekawych rodzajach wykończenia i zostały wyróżnione świadectwem jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Posiadaczy Mercedesa-Benz Klasy E43 AMG-Line W213 bez wątpienia zainteresują splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty te uzupełniają się wzajemnie i tworzą nowoczesny zestaw tuningowy. Dobrane w ten sposób elementy wizualnie obniżą nadwozie, podkreślając sportowy charakter pojazdu. Do wykonania dokładki oraz splitterów użyto wysokogatunkowe tworzywo ABS. Elementy dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Do instalacji w Mercedesie-Benz Klasy E43 AMG-Line W213 dedykowany jest również praktyczny splitter przedni. Dzięki produktowi powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciśnie na przednią oś, w rezultacie czego poprawi się przyczepność oraz stabilność. Odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter optycznie obniży wysokość nadwozia i wyeksponuje sportowy charakter pojazdu. Element uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i wysyłany jest w komplecie z instrukcją i zestawem montażowym. Produkt nie wymaga malowania i dostępny jest w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Oferta marki Maxton Design przyciągnie uwagę każdego, kto szuka nowoczesnych oraz wysokogatunkowych elementów wyposażenia tuningowego. Producent jest jednym z liderów rynku europejskiego, a jego wyroby stosowane są przez użytkowników na całym świcie. Jeżeli szukasz najlepszych i najbardziej estetycznych produktów, powinieneś wybrać części marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel