Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W212 [2009-2012]

Oferta marki Maxton design skierowana jest do wszystkich, którzy szukają nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Producent oferuje wszystko, co pomoże odświeżyć wygląd samochodu, oraz co poprawi jego aerodynamikę. W asortymencie firmy nie brakuje ciekawych spoilerów, zderzaków, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Wraz z wymienionymi elementami kupić można także niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy grille przednie. Maxton Design proponuje elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Tak bogata oferta, pełna wysokiej jakości elementów czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Wszystkie produkty oferowane przez Maxton Design posiadają certyfikaty jakości oraz zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Najczęściej stosowanymi materiałami są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa wyróżnia duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Materiały świetnie sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów standardowego wyposażenia samochodowego.

Na długiej liście elementów wyposażenia tuningowego Maxton Design nie brakuje produktów dedykowanych montażowi w samochodach Mercedes Klasy E W212. Elementy te będą pasować do wersji standardowej, AMG-Line oraz AMG. Wśród części do tych pojazdów znajdują się m.in. ciekawe splittery tylne boczne oraz dokładki tylne. Elementy najlepiej prezentują się zamontowane jednocześnie, dzięki czemu w ciekawy sposób zaakcentują sportowy charakter pojazdu. Wymienione produkty powstały z ABS i występują w kilku estetycznych wersjach wykończenia powierzchni. Elementy nie wymagają malowania i zostały pokryte warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy E W212 dedykowane są również ciekawe dokładki progów. Produkty sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Elementy połączą wszystkie części tuningu w spójną całość, która wyeksponuje sportowa sylwetkę pojazdu. Dokładki są gotowe do użytku i występują w trzech wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Produkty są odporne na wilgoć i mają zabezpieczenie UV.

Aby ciekawie wyposażyć Mercedesa Klasy E W212 przyda się także nowoczesny splitter przedni. Do zastosowania w tym modelu powstało kilka ciekawych propozycji, które zachwycają designem i jakością wykonania. Za sprawą elementów optycznie obniży się nadwozie, co sprawi, że pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Dzięki produktom powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, co poskutkuje poprawą przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splittery dostępne są w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia. Elementy wysyłane są razem z zestawami montażowymi i uzyskały za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design to znany i ceniony producent części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat zaopatruje sklepy partnerskie w estetyczne, solidne i nowoczesne elementy wyposażenia. Jeżeli szukasz takich właśnie produktów, oferta Maxton Design na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel