Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W211 [2002-2009]

Maxton Design istnieje w branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Dziś, dzięki swej rozbudowanej ofercie firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie. Asortyment producenta obejmuje szeroką gamę dokładek progów, splitterów, dyfuzorów, spoilerów czy zderzaków. Co więcej, Maxton Design proponuje także oryginalne akcesoria tuningowe, wśród których znajdują się m.in. owiewki, ramki świateł, brewki, otwory maski czy grille przednie. Z pomocą tych produktów odmienisz dotychczasowy wygląd swojego samochodu, a także wyraźnie poprawisz jego aerodynamikę. Produkty tuningowe Maxton Design dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek.
W procesach produkcyjnych elementów wyposażenia Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Twórcy sięgają najczęściej po ABS i włókno szklane. Tworzywa wykazują podobne właściwości i są nimi elastyczność, odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych oraz wytrzymałość. Materiały nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych albo chemicznych. Z ABS i włókna szklanego powstają nie tylko części tuningu, ale też pozostałe elementy standardowego wyposażenia pojazdów.

Wśród modeli, do których wyposażenie tworzy Maxton Design, znajduje się także Mercedes Klasy E W211. Z myślą o tym samochodzie stworzono wysokiej jakości dokładki progów. Produkty optycznie obniżą nadwozie, podkreślając tym samym sportowy wygląd pojazdu. Listwy najkorzystniej będą wyglądać wraz ze splitterem przednim, utrzymanym w podobnej stylistyce. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy uzyskały wymagane świadectwa jakości i są odporne na niekorzystny wpływ promieni UV.

Do montażu w Mercedesie Klasy E W211 dedykowane są także oryginalne i funkcjonalne splittery przednie. Produkty wizualnie obniżą przednią część nadwozia, prezentując bardziej sportowy charakter samochodu. Elementy sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą przyciśnie przednią oś, w wyniku czego polepszy się stabilność oraz przyczepność. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Splittery dostarczane są razem z zestawem montażowym. Produkty nie wymagają malowania i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design zajmuje się tworzeniem nowoczesnych oraz niezwykle estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Firma posiada własny zakład produkcyjny, w którym pracują najlepsi specjaliści. Pod ich okiem powstają najwyższej jakości elementy wyposażenia, które odmienią wygląd samochodu oraz poprawią jego aerodynamikę.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel