Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG-Line

Maxton Design jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją części samochodowego tuningu optycznego. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa powstają wysokiej jakości splittery, dyfuzory, spoilery, dokładki progów czy zderzaki. Fani motoryzacji znajdą w ofercie marki także ciekawe akcesoria w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Z pomocą tych elementów nie tylko odświeżysz wygląd swojego samochodu, ale też zadbasz o jego aerodynamikę. Produkty Maxton Design dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek, dzięki czemu firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
Do wyrobu części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały. Najczęściej stosowanymi są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa mają podobne właściwości i są nimi przede wszystkim odporność na uszkodzenia, elastyczność oraz wytrzymałość. Materiały nie są podatne ani na wilgoć, ani na wysokie bądź niskie temperatury. Dlatego też włókno szklane i ABS są tak często wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym i świetnie sprawdzają się w produkcji tuningu oraz wielu innych elementów standardowego wyposażenia pojazdów.

W ofercie marki Maxton Design nie brak świetnej jakości elementów wyposażenia przeznaczonych do zastosowania w samochodach Mercedes CLS AMG-Line C257. Temu modelowi dedykowane są estetyczne dokładki progów. Elementy są swego rodzaju połączeniem dla elementów tuningu znajdujących się w przedniej i tylnej części samochodu. Za sprawą listw wizualnie obniży się nadwozie, a pojazd zyska bardziej sportowy charakter. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Elementy mają zabezpieczenie UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Z przeznaczeniem do montażu w Mercedesie CLS AMG-Line C257 powstały także nowoczesny splitter tylny środkowy oraz dokładka tylna. Elementy prezentują nowoczesną estetykę i z pewnością będą niebanalnymi ozdobami samochodu. Produkty stanowią uzupełnienie dla splittera przedniego i dokładek progów. Do wykonania dokładki i splittera zastosowano wysokiej jakości ABS. Elementy dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty uzyskały certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Elementy nie wymagają dodatkowego malowania i są zabezpieczone warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Produktem, który przyczyni się do polepszenia aerodynamiki Mercedesa CLS AMG-Line C257 jest przedłużenie spoilera tylnego. Produkt sprawi, że powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność pojazdu. Nakładka podkreśli sportowy wygląd samochodu i świetnie będzie się prezentować w otoczeniu pozostałych elementów tuningu optycznego. Przedłużenie zostało wyposażone w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjny montaż. Element występuje w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Kolejnymi interesującymi produktami dedykowanymi do użytku w Mercedesie CLS AMG-Line C257 są splittery przednie. Produkty te optycznie obniżą nadwozie, dzięki czemu samochód zyska zdecydowanie bardziej sportowy i nowoczesny charakter. Za sprawą splitterów powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, pozytywnie wpływając tym samym na przyczepność i stabilność. Każdy ze splitterów wysyłany jest wraz z instrukcją i zestawem montażowym. Produkty dostępne są w kilku rodzajach struktury powierzchni i mają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma w niej ugruntowaną pozycję. Producent zyskał uznanie dzięki wytwarzaniu wyposażenia, które wyróżnia się pięknym designem i świetną jakością wykonania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel