Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG

Jeśli szukasz estetycznych i świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego, produkty proponowane przez markę Maxton Design bez wątpienia przypadną Ci do gustu. Producent od wielu lat działa w branży i uznawany jest za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. W asortymencie marki znajduje się wiele interesujących spoilerów, dokładek progów, splitterów, dyfuzorów czy zderzaków. Maxton Design ma w ofercie także szeroką gamę nowoczesnych akcesoriów tuningowych, np. owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Wymienione elementy wyposażenia zachwycają designem i świetną jakością wykonania.
Do procesów produkcyjnych elementów Maxton Design wybierane są tylko najlepsze materiały. Twórcy tuningu najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Tworzywa bardzo dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu, jak i wielu innych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Każdy z produktów Maxton Design przechodzi szczegółowe kontrole jakości i ma zabezpieczenie przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV.

Wśród niezliczonej ilości wyrobów Maxton Design nie brakuje części powstałych z myślą o Mercedesie CLS C219 55AMG. Właścicieli tego modelu na pewno zainteresują estetyczne splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Elementy te świetnie się uzupełniają i stworzą niezwykle interesującą wizualnie całość. Produkty optycznie obniżą nadwozie, przez co pojazd nabierze sportowego charakteru. Zarówno dokładka, jak i splittery powstały z ABS i są dostępne w kilku efektownych rodzajach struktury powierzchni. Elementy nie wymagają malowania, są odporne na wilgoć i posiadają powłokę chroniącą przed promieniami UV.

Do wykorzystania w Mercedesie CLS C219 55AMG dedykowane są także nowoczesne dokładki progów. Tego typu produkty także wizualnie obniżają nadwozie, eksponując tym samym sportowy wygląd pojazdu. Listwy stanowią połączenie dla splitterów tylnych oraz przedniego, tworząc z nimi estetyczny komplet. Dokładki dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do użytku i uzyskały za swoją jakość certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Kolejną częścią stworzoną z myślą o Mercedesie CLS C219 55AMG jest funkcjonalny splitter przedni. Produkt doda samochodowi sportowego charakteru, a także przyczyni się do wyraźnej poprawy aerodynamiki. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie mocniej dociskać przednią oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Zauważysz to w szczególności w trakcie jazdy z większą prędkością. Element dostępny jest w kilku wersjach wykończenia i można go nabyć wraz z taśmą ozdobną w kolorze białym albo czerwonym. Produkt wysyłany jest z instrukcją i zestawem montażowym.

Maxton Design jest jednym z najpopularniejszych twórców tuningu na rynku. Wybierając produkty tej marki stworzysz nowoczesny tuning, który nie tylko ozdobi samochód, ale też znacznie zwiększy przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel