Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C219 [2004-2010]

W bogatej ofercie marki Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby poprawić aerodynamikę samochodu oraz odświeżyć jego oryginalny wygląd. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu najwyższej jakości zderzaków, dyfuzorów, splitterów, dokładek progów czy spoilerów. Wspomniane produkty świetnie skomponują się z oferowanymi przez producenta akcesoriami, np. ramkami świateł, owiewkami, brewkami czy otworami maski. Wymienione elementy wyposażenia tuningowego tworzone są z przeznaczeniem do montażu w samochodach kilkudziesięciu marek. Maxton Design to firma o ugruntowanej pozycji na rynku w Europie, uchodząca także za jedną z najbardziej konkurencyjnych.
Do wyrobu nowoczesnych części Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały są niezwykle wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Tworzywa mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i stosowane są do produkcji rozmaitych wyrobów motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów.

Jeżeli jesteś właścicielem Mercedesa CLS C219 i chcesz zadbać o wyposażenie samochodu, bez wątpienia powinieneś zapoznać się z ofertą Maxton Design. Znajdziesz tu wysoce estetyczne dokładki progów. Elementy dostępne są w kilku wersjach wykończenia i zostały pokryte powłoką chroniącą przed promieniami UV. Dzięki tego typu produktom optycznie obniży się nadwozie, co podkreśli sportowy charakter pojazdu. Dokładki najlepiej prezentują się wraz ze splitterem przednim oraz odpowiednimi elementami przeznaczonymi do montażu w tylnej części samochodu. Razem stworzą nowoczesną i spójną całość, która wspaniale wyeksponuje walory estetyczne pojazdu.

Z myślą o zastosowaniu w Mercedesie CLS C219 powstały także wysokiej jakości zderzaki - przedni i tylny. Produkty wyróżniają się ciekawym designem i będzie świetnie wyglądać z pozostałymi częściami tuningu. Zderzaki zostały wyprodukowane z solidnego włókna szklanego, dzięki czemu produkty zapewnią bezpieczeństwo podczas łagodnych zderzeń. Produkty należy przed montażem dopasować oraz pomalować. Zderzaki uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są pokryte warstwą chroniącą przed promieniami UV.

Kolejnymi produktami dedykowanymi użytkowi w Mercedesie CLS C219 są splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty doskonale prezentują się razem i tworzą ciekawą oraz spójną stylistycznie całość. Elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, podkreślając sportową sylwetkę samochodu. Splittery i dokładka stanowią uzupełnienie dla splittera przedniego oraz listw progów. Elementy dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkty są gotowe do montażu i posiadają powłokę chroniącą przed negatywnym wpływem promieni UV.

Aby nowocześnie wykończyć tuning Mercedesa CLS C219 przyda się także funkcjonalny splitter przedni. Element sprawi, że nadwozie optycznie się obniży, co dodatkowo podkreśli sportowy charakter pojazdu. Dzięki splitterowi odczuwalnie poprawi się aerodynamika pojazdu. Będzie to wynikiem zwiększenia siły, z jaką powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie naciskać na przednią oś. Rezultatem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności oraz stabilności. Splittery posiadają certyfikaty jakości i dostarczane są wraz z zestawami montażowymi. Elementy dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Oferta marki Maxton Design przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Firma skupia działalność na wytwarzaniu najwyższej jakości produktów, które nie tylko odmienią estetykę samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel