Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C218 [2011-2014]

Maxton Design to polska firma, której produkty stosowane są przez miłośników tuningu na całym świecie. Producent oferuje nowoczesne i estetyczne produkty, które pozwolą odświeżyć wygląd samochodu oraz poprawią jego aerodynamikę. Firma ma w ofercie szeroką gamę doskonałej jakości splitterów, dyfuzorów, spoilerów, dokładek progów czy zderzaków. Do wspomnianych elementów dobrać można również oryginalne akcesoria w formie owiewek, brewek, ramek świateł czy grilli przednich. Asortyment Maxton Design pełen jest elementów wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Tak rozbudowana oferta czyni producenta jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Do tworzenia części tuningu Maxton design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są odpowiednio odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i elastyczne. Materiały nie są podatne na skrajne temperatury i nie niszczą się pod wpływem wilgoci. ABS i włókno szklane są powszechnie wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Materiały nadają się do produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Nowoczesne wyroby Maxton Design przechodzą szczegółowe kontrole jakości i posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Na długiej liście produktów Maxton Design nie brakuje elementów wyposażenia do Mercedesa CLS C218. Do pojazdów tego modelu dedykowane są wysoce estetyczne dokładki progów. Za sprawą produktów wizualnie obniży się nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Listwy progów stanowią połączenie dla produktów tuningowych znajdujących się w przedniej i tylnej części samochodu. W ten sposób całość stanie się jednolita stylistycznie i wyeksponuje sylwetkę samochodu. Dokładki nie wymagają malowania przed instalacją i występują w kilku wersjach wykończenia- teksturowanej połyskującej i carbonowej.

Do zastosowania w samochodach Mercedes CLS C218 przeznaczony jest również efektowny dyfuzor tylny oraz splittery tylne - boczne oraz środkowe. Tego typu produkty wizualnie obniżają nadwozie, podkreślając jednocześnie sportowy charakter pojazdu. Dyfuzor powstał z nowoczesnego tworzywa ABS wykończonego w technologii CNC. Do wykonania splitterów wykorzystano ABS, dzięki czemu produkty dostępne są w różnych wersjach wykończenia. Zarówno dyfuzor, jak i splittery posiadają zabezpieczenie UV oraz świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Właścicieli Mercedesa CLS C218 bez wątpienia zainteresują wysokiej jakości splittery przednie. Montaż tych produktów przyniesie wiele korzyści. Produkty nie tylko odświeżą wygląd samochodu, ale też odczuwalnie wpłyną na poprawę jego aerodynamiki. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Element wyeksponuje sportowy charakter pojazdu i świetnie skomponuje się z dokładkami progów oraz odpowiednimi splitterami tylnymi. Produkty wysyłane są razem z zestawami montażowymi. Splittery dostępne są w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni i można je nabyć wraz z czerwoną bądź białą taśmą ozdobną.

Produkty tuningowe oferowane przez Maxton Design to jedne z najpopularniejszych części na rynku. Firma koncentruje działalność na produkcji nie tylko estetycznych, ale też wytrzymałych elementów wyposażenia, które posłużą przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel