Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

CLS

Maxton Design jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na europejskim rynku motoryzacyjnym. Producent rozpoczął działalność w 2004 roku i ma dziś ugruntowaną pozycję w branży. Przedsiębiorstwo korzysta z własnego i świetnie wyposażonego zakładu produkcyjnego i to w nim powstają wysokiej jakości dokładki progów, dyfuzory, spoilery, zderzaki czy splittery. Doskonałym uzupełnieniem dla powyższych produktów są ciekawe akcesoria w postaci owiewek, brewek, otworów maski czy ramek świateł. Dzięki tym elementom samodzielnie zadbasz o wygląd oraz aerodynamikę swojego samochodu. Wyroby tuningowe oferowane przez Maxton Design dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek.
Estetyczne i solidne części tuningu Maxton Design powstają z trwałych materiałów, posiadających certyfikaty jakości. Do najczęściej stosowanych materiałów należą ABS oraz włókno szklane, które są niezwykle wytrzymałe, odporne na wpływ czynników atmosferycznych oraz elastyczne. Tworzywa nie niszczą się pod wpływem uszkodzeń chemicznych lub mechanicznych. I dlatego włókno szklane oraz ABS świetnie sprawdzają się w produkcji części motoryzacyjnych, w tym tuningu oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Wyroby Maxton Design mają certyfikaty jakości i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed negatywnym oddziaływaniem promieni UV.

Oferta Maxton Design zawiera także wiele interesujących produktów powstałych z myślą o użytku w samochodach Mercedes CLS. Elementy te będą pasować do modeli C218, C219 oraz C257. Właścicieli tych samochodów na pewno zainteresują nowoczesne dokładki progów. Produkty optycznie obniżą nadwozie, podkreślając sportowy charakter samochodu. Elementy połączą elementy tuningu znajdujące się w przedniej i tylnej części samochodu, dzięki czemu całość zyska na estetyce i stanie się spójna. Dokładki progów występują w kilku rodzajach struktury powierzchni, są gotowe do montażu i mają zabezpieczenie UV.

Z myślą o instalacji w samochodach mercedes CLS powstało także wiele estetycznych splitterów tylnych - bocznych i środkowych. Elementy te świetnie wyglądają zamontowane razem. Stworzą wówczas ciekawą estetycznie całość, która optycznie obniży nadwozie i doda pojazdowi sportowego charakteru. Do wykonania splitterów wykorzystano ABS, dzięki czemu produkty dostępne są w kilku wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej. Produkty są pokryte warstwą chroniąca przed promieniami UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Do wyposażenia Mercedesa CLS dedykowane są również niebanalne splittery przednie. Produkty nie tylko odmienią wizualność samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia aerodynamiki. Dzięki elementom optycznie obniży się nadwozie, a samochód zyska sportowy charakter. Dodatkowo, splitter przedni sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem wywiera większy nacisk na przednią oś, w wyniku czego poprawi się stabilność oraz przyczepność samochodu. Splittery dostępne są w kilku wersjach struktury powierzchni. Elementy nie wymagają malowania i wysyłane są wraz z zestawami montażowymi.

Maxton Design to jeden z liderów na rynku europejskim. Firma oferuje doskonałej jakości produkty, które wyróżniają się pięknym designem. Jeżeli szukasz oryginalnych, trwałych oraz nowoczesnych części tuningu optycznego, oferta marki Maxton Design bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel