Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W209 [2002-2009]

Maxton Design jest jednym z wiodących europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. Firma specjalizuje się w produkcji elementów, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu, a także przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. Asortyment marki obejmuje wiele wysokiej jakości splitterów, zderzaków, dyfuzorów, dokładek progów czy spoilerów. Co więcej, w ofercie Maxton Design nie brakuje efektownych kompletów bodykit oraz akcesoriów w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. Wymienione produkty pozwolą odświeżyć oryginalny wygląd samochodu, a także przyczynią się do poprawy jego aerodynamiki.
Każdy z produktów oferowanych przez Maxton Design wykonany jest z wysokiej jakości materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej udział biorą ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje odporność na uszkodzenia, elastyczność i wytrzymałość. Tworzywa nie są podatne na skrajne temperatury i nie ulegają szkodliwemu wpływowi wilgoci. Z włókna szklanego i ABS tworzone są zarówno części tuningu, jak i elementy tworzące podstawowe wyposażenie pojazdów. Wyroby Maxton Design mają zabezpieczenie UV oraz wszelkie niezbędne świadectwa jakości.

Maxton Design oferuje produkty tuningowe do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa CLK W209. Z myślą o tym modelu stworzono wysokogatunkowe zderzaki - tylne i przednie. Zadaniem tych elementów jest przede wszystkim minimalizowanie skutków łagodnych zderzeń, dlatego tak istotnym jest wybór zderzaków nie tylko estetycznych, ale przede wszystkim trwałych. Produkty zostały wykonane z włókna szklanego i mają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Produkty pięknie się prezentują same w sobie i wspaniale będą wyglądać zestawione z pozostałymi elementami tuningu.

Do zastosowania w samochodach Mercedes CLK W209 przeznaczone są także ciekawe zestawy bodykit. Każdy z nich zawiera komplet produktów, które utrzymane są w podobnej stylistyce i pozwolą kompleksowo wyposażyć pojazd. Dzięki bodykit uzyskasz oryginalnie prezentujący się samochód, który przyciągnie spojrzenia wielu miłośników motoryzacji. W dwóch zestawach obok zderzaków i dokładek progów znajdują się również efektowne poszerzenia nadkoli, które wyeksponują sportową sylwetkę pojazdu. Elementy bodykit wykonane są z certyfikowanego ABS oraz włókna szklanego.

Kolejnymi elementami wyposażenia do samochodów Mercedes CLS W209 są estetyczne dokładki progów. Produkty te optycznie obniżą wysokość nadwozia, dzięki czemu pojazd nabierze zdecydowanie ciekawszego i sportowego wyglądu. Produkty świetnie komponują się ze zderzakami, utrzymanymi w podobnej stylistyce. Dokładki wykonano z ABS oraz włókna szklanego. Produkty powstałe z ABS nie wymagają dodatkowego malowania. Elementy mają zabezpieczenie UV i są odporne na wilgoć.

Do wyposażenia Mercedesa CLK W209 dedykowane są również funkcjonalne splittery przednie. Produkty sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co odmieni wygląd samochodu i wyeksponuje jego sportowy charakter. Za sprawą splittera powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, w efekcie czego odczuwalnie polepszy się przyczepność i stabilność. Każdy z nowoczesnych splitterów powstał z ABS i występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej. Produkty są gotowe do użytku i dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Maxton Design od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma należy do grona liderów w branży, a jej produkty wykorzystywane są przez miłośników motoryzacji na całym świecie.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel