Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W208 [1997-2002]

Maxton Design jest znanym na całym świecie producentem świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 2004 roku i zyskało uznanie dzięki wyjątkowo bogatej ofercie, pełnej elementów wyposażenia do pojazdów kilkudziesięciu marek. W asortymencie firmy znajduje się wiele wysokogatunkowych splitterów, dokładek progów, dyfuzorów, zderzaków czy spoilerów. Maxton Design proponuje klientom również ciekawe akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy wlotów maski. Wszystkie wymienione elementy łączą w sobie piękny design i najwyższą jakość wykonania.
Do produkcji nowoczesnych części marki Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Firma stosuje najczęściej ABS oraz włókno szklane, które wykazują podobne właściwości. Tworzywa są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz elastyczne. Materiały nie niszczą się w wyniku kontaktu z wilgocią i nie są podatne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki tym cechom włókno szklane i ABS świetnie radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu, jak i elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Elementy tuningu optycznego z oferty Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty i przed przekazaniem do wysyłki są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości.

Wśród wielu ciekawych produktów Maxton Design dostępne są również elementy dedykowane montażowi w samochodach Mercedes CLK W208. Z przeznaczeniem do tego pojazdu stworzono m.in. solidne zderzaki - przedni i tylny. Elementy zostały wykonane z doskonałej jakości materiału, dzięki czemu dobrze zamortyzują niewielkie zderzenia i pomogą zredukować ich następstwa. Co więcej, zderzaki mają wysoce estetyczną formę i świetnie skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia. Zderzaki mają zabezpieczenie UV, a przed instalacją należy je dopasować oraz pomalować.

Do zastosowania w Mercedesie CLK W208 przeznaczone są również ciekawe dokładki progów. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, przez co pojazd zyska bardziej nowoczesny i sportowy wygląd. Elementy zachwycają designem będą idealnym uzupełnieniem dla zderzaków.Do wykonania dokładek progów zastosowano ABS i włókno szklane. Produkty uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są odporne na wilgoć.

Właścicieli Mercedesa CLK W208 z pewnością zainteresuje spoiler tylny. Produkt nie tylko podkreśli sportowy charakter samochodu, ale też przyczyni się do polepszenia jego aerodynamiki. Dzięki elementowi powietrze opływające karoserię z większa siłą dociśnie tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność samochodu. Spoiler został pokryty powłoką chroniącą przed promieniami UV i nie niszczy się pod wpływem szkodliwego wpływu czynników atmosferycznych.

Wśród elementów tuningu powstałych z myślą o Mercedesie CLK W208 znajdują się również wysokiej jakości splittery przednie. Elementy optycznie obniżą nadwozie, podkreślając tym samym sportowy wygląd samochodu. Dzięki produktom powietrze przepływające pod zderzakiem z większa siłą dociśnie przednią oś, co przełoży się na odczuwalną poprawę przyczepności i stabilności. Splittery nie wymagają malowania i dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy dostarczane są wraz z zestawem montażowym. Splittery mają zabezpieczenie UV i są odporne na wilgoć.

Maxton Design to marka o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich osób ceniących sobie piękne wzornictwo i świetną jakość wykonania. Z pomocą wyrobów Maxton Design zadbasz o wygląd oraz aerodynamikę swojego samochodu, a także zapewnisz sobie znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel