Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

CLK

Maxton Design jest marką, która istnieje w branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Od tego czasu firma nieustannie umacnia swoją pozycję i rozszerza asortyment o kolejne wysokiej jakości produkty. W ofercie producenta dostępne są nowoczesne dokładki progów, spoilery, zderzaki, dyfuzory, splittery czy komplety bodykit. Miłośników tuningu z pewnością zainteresują także estetyczne akcesoria, np. brewki, owiewki, ramki świateł czy otwory maski. Z pomocą wymienionych produktów samodzielnie i bez żadnego problemu poprawisz aerodynamikę samochodu, a także odświeżysz jego dotychczasowy wygląd. Oferta Maxton Design obejmuje elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z tych najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do produkcji elementów tuningu optycznego Maxton Design stosowane są przede wszystkim ABS i włókno szklane. Tworzywa wyróżnia wytrzymałość, odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych oraz elastyczność. Materiały nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych albo chemicznych. Właściwości te sprawiają, że ABS i włókno szklane doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów.

Do montażu w samochodach Mercedes CLK przeznaczone są m.in. solidne zderzaki przednie i tylne. Zadaniem tego typu produktów jest amortyzowanie niewielkich zderzeń oraz łagodzenie ich negatywnych skutków. Dlatego też należy zdecydować się na produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią odpowiednią trwałość zderzaków. Co więcej, elementy z oferty Maxton Design wyróżniają się ciekawym designem i świetnie skomponują się z pozostałymi częściami wyposażenia.

Z myślą o użytku w Mercedesie CLK stworzono także niebanalne dokładki progów. Elementy wykonano z włókna szklanego, które jest materiałem niezwykle wytrzymałym i elastycznym. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dodając pojazdowi sportowego charakteru. Dokładki wymagają dopasowania i pomalowania przed instalacją. Dokładki uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i mają warstwę chroniącą przed promieniami UV.

Do instalacji w Mercedesie CLK stworzono także kilka ciekawych spoilerów tylnych. Elementy powstały z wysokiej jakości włókna szklanego. Dzięki produktom powietrze opływające karoserię mocniej naciśnie na tylną oś, w wyniku czego poprawi się przyczepność samochodu. Produkty są łatwe w montażu i zostały pokryte warstwą zabezpieczającą przed promieniami UV. Spoilery są odporne na wilgoć, a przed montażem należy je dopasować i pomalować.

Właścicieli Mercedesów CLK z pewnością zainteresują ciekawe splittery przednie. Dzięki nim optycznie obniży się nadwozie, przez co pojazd będzie wyglądać bardziej nowocześnie i sportowo. Produkty sprawią, że powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, a to poskutkuje wyraźnym polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Elementy powstały z ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty nie wymagają malowania i wysyłane są wraz z zestawami montażowymi.

Te i wiele innych produktów dedykowanych instalacji w Mercedesie CLS znajdziesz w bogatej ofercie marki Maxton Design. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości produktów, które odświeżą wygląd samochodu, a także przyczynią się do polepszenia aerodynamiki.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel