Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Standard

Maxton Design to polska firma, która jest doskonale znana miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Producent zyskał uznanie dzięki wytwarzaniu nowoczesnych, solidnych oraz estetycznych części i akcesoriów tuningu optycznego. Firma oferuje klientom szeroką gamę wysokogatunkowych spoilerów, zderzaków, dyfuzorów, dokładek progów czy splitterów. Wspomniane elementy spodobają się każdemu, kto chce odświeżyć wygląd swojego samochodu oraz poprawić jego aerodynamikę. Maxton Design dysponuje własnym zakładem produkcyjnym i to w nim powstają wszystkie wymienione elementy. Firma jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku i proponuje klientom elementy wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek.
W procesach produkcyjnych części Maxton Design stosowane są certyfikowane materiały. Twórcy tuningu najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane, które cechuje wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Z ABS oraz włókna szklanego powstają nie tylko nowoczesne części tuningu optycznego, ale też solidne elementy podstawowego wyposażenia samochodów. Elementy oferowane przez markę Maxton Design posiadają świadectwa jakości i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Maxton Design produkuje części tuningu do samochodów wielu popularnych marek, w tym do Mercedesa CLA C117 AMG Look. Z myślą o tym modelu powstał funkcjonalny spoiler tylny. Element ma kształt niedużej lotki, dzięki której pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Element sprawi, że powietrze opływające karoserię zacznie wywierać większy nacisk na tylną oś, a to przełoży się na polepszenie przyczepności samochodu. Element posiada mocną taśmę dwustronną, zapewniającą trwały i precyzyjny montaż. Spoiler został wykonany z ABS i występuje w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkt jest odporny na wilgoć i uzyskał za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design istnieje w branży motoryzacyjnej od 2004 roku i jest jedną z wiodących firm na rynku. Producent kieruje swoją ofertę do klientów, którzy szukają wytrzymałych, estetycznych oraz nowoczesnych elementów tuningu. Elementy te są jednymi z najpopularniejszych wśród fanów tuningu i z pewnością przypadną do gustu także Tobie.
      pixelpixelpixelpixel