Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C117 [2013-2017]

Maxton Design jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o stabilnej pozycji na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją świetnej jakości części oraz akcesoriów tuningowych do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Asortyment producenta jest bogatym zbiorem ciekawych dokładek progów, spoilerów, zderzaków, dyfuzorów czy splitterów. Wśród oryginalnych akcesoriów dostępne są m.in. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Z pomocą tych elementów bez problemu poprawisz aerodynamikę samochodu, a także odświeżysz jego oryginalny wygląd. Nowoczesne wyroby marki Maxton Design łączą w sobie doskonałą jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo.
Do produkcji elementów wyposażenia Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS oraz włókno szklane. Materiały wyróżniają się dużą wytrzymałością i elastycznością. Tworzywa są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, wilgoć oraz negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Włókno szklane i ABS z powodzeniem stosowane są do wyrobu zarówno części tuningu, jak i wielu innych produktów znajdujących się w wyposażeniu pojazdów. Nowoczesne produkty Maxton Design przed przekazaniem do wysyłki przechodzą szczegółową kontrolę, dzięki czemu każdy klient zawsze otrzymuje najwyższej jakości produkt, spełniający wszelkie wymagane normy.

W ofercie Maxton Design znajduje się także kilka ciekawych elementów dedykowanych instalacji w samochodach Mercedes CLA C117. Do zastosowania w tym pojeździe powstały estetyczne dokładki progów. Za sprawą produktów optycznie obniży się nadwozie, a pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Listwy stanowią także połączenie elementów tuningu znajdujących się w przedniej i tylnej części samochodu. Dzięki dokładkom całość stanie się spójna i w ciekawy sposób wyeksponuje indywidualny styl samochodu. Do produkcji dokładek wykorzystano ABS. Elementy dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni i mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Z myślą o instalacji w samochodach Mercedes CLA C117 powstał również estetyczny i funkcjonalny spoiler tylny. Produkt ma niewielki rozmiar i będzie oryginalnym akcentem, podkreślającym sportowy charakter pojazdu. Dzięki lotce powietrze spływające po karoserii z większą siłą dociśnie tylną oś, w wyniku czego poprawi się przyczepność pojazdu. Spoiler nie wymaga dodatkowego malowania i dostępny jest w trzech wersjach wykończenia. Produkt uzyskał świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Kolejnymi elementami wyposażenia przeznaczonymi do użytku w samochodach Mercedes CLA C117 są splittery przednie. Elementy optycznie obniżą nadwozie, odświeżając wygląd samochodu i podkreślając jego sportowy charakter. Dzięki produktom powietrze dostające się pod zderzak zacznie mocniej naciskać na przednią oś, co przełoży się na wyraźną poprawę stabilności oraz przyczepności. Elementy powstały z solidnego ABS i dostępne są w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia. Produkty wysyłane są w komplecie z instrukcją i zestawem montażowym.

Maxton Design od wielu lat buduje swoją markę i jest dziś jedną z wiodących firm oferujących części samochodowego tuningu optycznego. Wyroby te są estetyczne, wytrzymałe oraz nowoczesne. Jeśli chcesz wyposażyć swój pojazd w takie właśnie części, powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel