Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG

Szukasz najwyższej jakości części samochodowego tuningu optycznego? Rozważasz zakup tego typu wyrobów, ale nie wiesz, na które się zdecydować? W bogatej ofercie Maxton Design znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby nowocześnie i funkcjonalnie wyposażyć pojazd. Firma skupia działalność na produkcji ciekawych splitterów, zderzaków, dokładek progów, dyfuzorów czy spoilerów. Doskonałym uzupełnieniem dla tych elementów są ciekawe akcesoria w postaci ramek świateł, brewek, owiewek czy otworów maski. Wspomniane elementy wyposażenia tworzone są z myślą o samochodach aż kilkudziesięciu marek. Dzięki tak rozbudowanej ofercie, pełnej estetycznych i solidnych elementów wyposażenia, firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Elementy wyposażenia tuningowego Maxton Design tworzone są z najwyższej jakości materiałów. Do najczęściej stosowanych należą ABS i włókno szklane. Materiały wyróżnia wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także elastyczność. Tworzywa nie są podatne na wilgoć i nie ulegają negatywnemu wpływowi niskich albo wysokich temperatur. Dzięki temu włókno szklane i ABS tak dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego.

W asortymencie Maxton Design dostępne są również estetyczne elementy wyposażenia do Mercedesa CLA 45 AMG C117 Facelift. Na szczególną uwagę zasługują dyfuzory tylne oraz splittery tylne boczne. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, dodając samochodowi sportowego charakteru. Produkty zostały wykonane z ABS, przy czym dyfuzory powstały z ABS wykończonego w technologii CNC. Dyfuzory i splittery wyróżniają się pięknym designem i z pewnością staną się oryginalnymi ozdobami pojazdu. Elementy są odporne na wilgoć, mają zabezpieczenie UV i nie wymagają malowania.

Z myślą o wykorzystaniu w Mercedesie CLA 45 AMG C117 Facelift zaprojektowano także efektowne dokładki progów w wersji standardowej oraz racing. Tego typu produkty sprawiają, że nadwozie ulega obniżeniu, dzięki czemu pojazd zyskuje nowy, sportowy wygląd. Co więcej, listwy łączą elementy wyposażenia przedniej i tylnej części samochodu, czyniąc całość jednolitą stylistycznie. Dokładki progów wykonane z ABS dostępne są w kilku rodzajach wykończenia powierzchni. Produkty racingowe wyróżniają się charakterystyczną, płaską formą i świetnie będą się prezentować z pozostałymi produktami, wykonanymi z tego samego materiału.

Do montażu w Mercedesie CLA 45 AMG C117 Facelift dedykowane są funkcjonalne splittery przednie. Do wyboru są zarówno klasyczne produkty wykonane z ABS, jak i oryginalny splitter racingowy, powstały z ABS wykończonego w technologii CNC. Dzięki elementowi wizualnie obniży się wysokość przedniej części nadwozia, w efekcie czego samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Splitter sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej naciśnie na przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność oraz stabilność. Standardowe splittery występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty dostarczane są w komplecie z zestawem montażowym i nie wymagają malowania przed montażem.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel