Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C 117 Facelift [2017-2019]

Maxton Design jest renomowaną firmą, mającą ugruntowaną pozycję na rynku w Europie. Producent oferuje wszytko, co pomoże odświeżyć wygląd samochodu, oraz przyczyni się do polepszenia jego aerodynamiki. Asortyment firmy pełen jest świetnej jakości dyfuzorów, splitterów, zderzaków, spoilerów czy dokładek progów. Do wspomnianych produktów dopasować można również oryginalne akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy grilli i otworów maski. Zaprezentowane produkty tworzone są z przeznaczeniem do stosowania w pojazdach kilkudziesięciu marek. Maxton Design to niekwestionowany lider na rynku, który kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów.
Produkcja nowoczesnych części Maxton Design możliwa jest dzięki najnowocześniejszym maszynom, znajdującym się w zakładzie wytwórczym firmy. Elementy tuningowe powstają z najwyższej jakości materiałów, wśród których najczęściej stosowanymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa cechuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz elastyczność. Materiały nie są podatne na skrajne temperatury i nie niszczą się w wyniku kontaktu z wilgocią. Dlatego też włókno szklane i ABS doskonale nadają się do wyrobu zarówno części tuningu, jak i elementów stanowiących podstawowe wyposażenie pojazdów.

Na długiej liście produktów Maxton Design dostępne są także ciekawe propozycje do Mercedesa CLA C117 Facelift. Z oferty producenta skorzystają w szczególności posiadacze modeli AMG oraz AMG-Line. Z myślą o zastosowaniu w tych pojazdach stworzono ciekawe dokładki progów. Elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, co sprawi, że pojazd będzie się prezentować nowocześnie i sportowo. Do wykonania dokładek zastosowano ABS, dzięki czemu produkty dostępne są w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Właściciele Mercedesa CLA C117 Facelift z pewnością zwrócą uwagę na nowoczesne dyfuzory tylne i splittery tylne boczne. Produkty wyeksponują sportowy charakter samochodu i świetnie skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia. Dyfuzory zostały wykonane z wysokiej jakości ABS wykończonego w technologii CNC. Z kolei do produkcji splitterów tylnych bocznych zastosowano ABS. Wszystkie z wymienionych produktów posiadają certyfikaty jakości i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Do montażu w Mercedesie CLA C117 Facelift dedykowane są także wysoce estetyczne splittery przednie - klasyczne oraz racingowy. Za sprawą tego typu elementu wizualnie obniży się nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Element sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności. Wyraźnie odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter racingowy powstał z ABS wykończonego w technologii CNC i ma oryginalną, całkowicie płaską formę. Standardowe splittery wykonane z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Splittery przednie wysyłane są w komplecie z zestawami montażowymi. Produkty mają zabezpieczenie UV i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy cenią sobie piękną estetykę i najwyższą jakość wykonania. Wyroby tuningowe marki są solidne, estetyczne i posłużą w doskonałym stanie przez długi czas. Zapoznaj się z ofertą marki Maxton Design i wybierz najlepsze elementy wyposażenia dla swojego samochodu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel