Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

CLA

Maxton Design to jeden z najpopularniejszych producentów nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. W strukturze przedsiębiorstwa znajduje się nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, w którym tworzone są estetyczne i niezwykle wytrzymałe zderzaki, dyfuzory, dokładki progów, spoilery czy splittery. Wspomniane produkty pozwolą nie tylko odświeżyć wygląd samochodu, ale też pozytywnie wpłyną na jego aerodynamikę. Elementy wyposażenia Maxton Design dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek, dzięki czemu firma uznawana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Każdy z produktów oferowanych przez Maxton Design wykonany jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Najczęściej stosowanymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa cechuje elastyczność oraz wytrzymałość. Materiały nie są także podatne na wilgoć i nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych albo chemicznych. Dzięki tym właściwościom tworzywa zyskały zastosowanie w produkcji zarówno części samochodowego tuningu optycznego, jak i elementów tworzących ich podstawowe wyposażenie. Wyroby Maxton Design mają certyfikaty jakości oraz specjalną powłokę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Wśród wielu propozycji Maxton Design znajduje się także wiele interesujących części dedykowanych instalacji w samochodach Mercedes CLA. Dostępne są przede wszystkim produkty przeznaczone do użytku w modelach C 117 oraz C117 Facelift. Posiadacze tych pojazdów znajdą tu kilka wysokiej jakości par dokładek progów. Dzięki tego typu elementom wizualnie obniży się nadwozie, a samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Producent oferuje zarówno klasyczne dokładki wykonane z ABS, jak i oryginalne produkty racingowe powstałe z ABS wykończonego w technologii CNC. Elementy stworzone z ABS występują w różnych wersjach wykończenia powierzchni. Dokładki progów posiadają zabezpieczenie przed negatywnym wpływem promieni UV.

Do montażu w samochodach Mercedes CLA przeznaczone są także nowoczesne i estetyczne dyfuzory tylne oraz splittery tylne boczne. To niezwykle oryginalne produkty, które podkreślą sportowy charakter samochodu i wyróżnią go na ulicy. Do wykonania dyfuzorów wykorzystano ABS wykończone w technologii CNC, dzięki czemu produkty te zyskały swój charakterystyczny wygląd. Idealnym uzupełnieniem dla wspomnianych dyfuzorów będą splittery tylne boczne, będące estetycznymi przedłużeniami dokładek progów. W ofercie Maxton Design dostępne są zarówno elementy wykonane z ABS, jak i ABS w wykończeniu CNC. Wszystkie ze wspomnianych produktów posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN, są odporne na wilgoć i mają zabezpieczenie UV.

Na posiadaczy pojazdów Mercedes CLA czekają również nowoczesne i funkcjonalne splittery przednie. Do wyboru są tradycyjne produkty stworzone z ABS, jak i efektowne elementy racingowe, składające się ze stalowych wsporników oraz dokładki wykonanej z ABS wykończonego w technologii CNC. Splitter przedni jest produktem, który wizualnie obniży wysokość nadwozia, przez co samochód nabierze sportowego charakteru. Co więcej, element sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać większy nacisk na przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Splittery wykonane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Wspomniane produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Maxton Design działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku europejskim. Firma koncentruje działalność na produkcji nowoczesnych oraz estetycznych części i akcesoriów, które poprawią aerodynamikę oraz podkreślą charakter pojazdu. Jeżeli szukasz solidnych i naprawdę efektownych elementów wyposażenia, wybór wyposażenia marki Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel