Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

CL

Maxton Design jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Przedsiębiorstwo korzysta z nowoczesnego i świetnie wyposażonego zakładu produkcyjnego, w którym powstają estetyczne dokładki progów, dyfuzory, zderzaki, spoilery czy splittery. Na fanów tuningu czekają także oryginalne akcesoria, np. owiewki, brewki, ramki świateł czy otwory maski. Z pomocą tych produktów dokonasz metamorfozy samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę. Asortyment marki Maxton Design zawiera szeroką gamę produktów, które dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Tak rozbudowana oferta czyni producenta jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie.
Każdy z wyrobów Maxton Design zachwyca wzornictwem oraz świetną jakością wykonania. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są ABS oraz włókno szklane, które są materiałami elastycznymi, odpornymi na uszkodzenia oraz wytrzymałymi. Tworzywa nie są podatne na skrajne temperatury i nie ulegają negatywnemu wpływowi wilgoci. ABS i włókno szklane świetnie sprawdzają się w produkcji części tuningu, a także elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów.

Na długiej liście wyrobów tuningowych Maxton Design nie mogło zabraknąć produktów przeznaczonych do zastosowania w samochodach Mercedes Klasy CL. Z oferty producenta skorzystają posiadacze modeli C 215 oraz C 216. Z myślą o tych samochodach powstały m.in. ciekawe dokładki progów. Tego typu produkty sprawiają, że nadwozie ulega optycznemu obniżeniu, przez co pojazd zyskuje zupełnie nowy i sportowy wygląd. Co więcej, listwy progów stanowią połączenie dla elementów tuningu znajdujących się w przedniej i tylnej części samochodu. W ten sposób całość zyskuje na estetyce i prezentuje się spójnie. Dokładki dostępne są w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia.

Z myślą o użytku w Mercedesie Klasy CL powstały również nowoczesne splittery tylne boczne oraz efektowny dyfuzor tylny. Splittery powstały z ABS, a do wykonania dyfuzora wykorzystano ABS wykończone w technologii CNC. Wspomniane splittery stanowią przedłużenie dokładek progów i dodatkowo podkreślą sportowy wygląd pojazdu. Dyfuzor z kolei wyróżnia się niebanalnym designem i składa się z elementów o płaskiej formie. Produkt doda samochodowi sportowego charakteru i wyeksponuje jego sylwetkę. Splittery tylne boczne dostępne są w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Elementy są odporne na wilgoć i uzyskały za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Na właścicieli Mercedesa Klasy CL czekają również funkcjonalne splittery przednie. Produkty sprawią, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś, a to poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, podkreślając tym samym sportowy wygląd pojazdu. Do wykonania splitterów zastosowano ABS. Elementy dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Splittery mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i wysyłane są wraz z zestawem montażowym.

Elementy wyposażenia tuningowego od Maxton Design to jedne z najczęściej wybieranych produktów motoryzacyjnych na rynku. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu solidnych i jednocześnie estetycznych części, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel