Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Coupe

Polska firma Maxton Design od wielu lat zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Producent ma w asortymencie to, co pomoże odmienić wygląd samochodu, oraz co przyczyni się do poprawy aerodynamiki. Firma proponuje nowoczesne splittery, dokładki progów, zderzaki, spoilery czy dyfuzory. Wraz z nimi nabyć można również niebanalne akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów maski. Wspomniane produkty łączą w sobie ciekawe wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania. Z ich pomocą wyróżnisz swój samochód i zapewnisz sobie większą przyjemność jego użytkowania.
Do produkcji części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. Tworzywa są elastyczne, wytrzymałe i odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Materiały nie niszczą się w wyniku uszkodzeń mechanicznych lub chemicznych. Dlatego też ABS i włókno szklane świetnie sprawdzają się w produkcji wielu części motoryzacyjnych, w tym tuningu optycznego oraz elementów tworzących standardowe wyposażenie pojazdów.

W ofercie Maxton Design znajduje się także kilka wysokiej jakości części przeznaczonych do montażu w samochodach Mercedes Klasy C 63AMG Coupe. Na szczególną uwagę zasługują splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Elementy te wizualnie obniżą wysokość nadwozia, podkreślając jednocześnie sportowy wygląd pojazdu. Wspomniane produkty uzupełniają się i najciekawszy efekt dają, kiedy są zestawione razem. Dokładka oraz splittery zostały wykonane z ABS i występują w kilku rodzajach struktury powierzchni. Elementy zostały zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV i nie wymagają dodatkowego malowania przed instalacją.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy C 63AMG Coupe stworzono także funkcjonalny splitter przedni. Element ma nowoczesny design i bez wątpienia stanie się ciekawą ozdobą samochodu. Produkt wizualnie obniży nadwozie i doda samochodowi sportowego charakteru. Dzięki elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, w wyniku czego poprawi się stabilność i przyczepność. Odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter wysyłany jest wraz z zestawem montażowym i dostępne są trzy wersje jego wykończenia - teksturowana, połyskująca oraz carbonowa.

Maxton Design jest marką o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma zyskała uznanie dzięki produkcji trwałych i wysoce estetycznych elementów, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. Oferta producenta przypadnie do gustu każdemu, kto szuka niebanalnych i trwałych elementów wyposażenia, i które posłużą w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel