Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C43 AMG

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną miłośnikom tuningu samochodowego na całym świecie. Producent należy do grona wiodących na rynku europejskim i proponuje klientom wysokogatunkowe elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Asortyment firmy pełen jest estetycznych dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Bardziej wymagający fani tuningu z pewnością zainteresują się ciekawymi akcesoriami tuningowymi, np. ramkami świateł, otworami maski, owiewkami czy brewkami. Zaprezentowane części pomogą zadbać o wygląd, a także przyczynią się do polepszenia aerodynamiki pojazdu.
W procesach produkcyjnych części Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Do najczęściej stosowanych należą włókno szklane oraz ABS. Właściwościami tworzyw są wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych oraz elastyczność. Z tego względu materiały bardzo dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu pojazdów. Wszystkie produkty z oferty Maxton Design posiadają świadectwa jakości oraz zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Na długiej liście propozycji Maxton Design nie brakuje ciekawych elementów wyposażenia do samochodów Mercedes-Benz C43 AMG W205. Do zastosowania w tym modelu przeznaczone są estetyczne dokładki progów. Elementy optycznie obniżą nadwozie, przez co samochód zyska bardziej sportowy wygląd. Produkty połączą elementy tuningu znajdujące się w przedniej i tylnej części samochodu i uczynią całość w pełni estetyczną oraz spójną. Dokładki powstały z ABS i są dostępne w kilku wersjach wykończenia.

Doskonałym uzupełnieniem dla wspomnianych dokładek progów Mercedesa-Benz C43 AMG W205 są ciekawe splittery tylne boczne. Elementy są gotowe do użytku i mają zabezpieczenie UV. Produkty zaakcentują sportowy wygląd pojazdu i z pewnością przyciągną uwagę wielu fanów tuningu. Do produkcji splitterów wykorzystano ABS. Elementy dostępne są w teksturowanej, carbonowej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Splittery uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają dodatkowego malowania.

Kolejnym produktem powstałym z myślą o Mercedesie-Benz C43 AMG W205 jest splitter przedni. Produkt optycznie obniży wysokość nadwozia, dodając tym samym pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Dzięki elementowi powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie mocniej dociskać przednią oś, a co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Splitter wysyłany jest w komplecie z zestawem montażowym. Element dostępny jest w kilku rodzajach wykończenia powierzchni i został pokryty specjalną powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Oferta marki Maxton Design pełna jest nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Producent od wielu lat zajmuje się tworzeniem tego, co pomoże odmienić wygląd samochodu, a także przyczyni się do polepszenia jego aerodynamiki.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel