Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG-Line

Maxton Design jest uznanym producentem nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku w Europie, a oferowane przez nią produkty dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym zakładem produkcyjnym i to w nim powstają wysokogatunkowe dyfuzory, dokładki progów, spoilery, splittery czy zderzaki. Do nich dobrać można również oryginalne akcesoria, np. ramki świateł, owiewki, brewki czy otwory maski. Z pomocą tych elementów odświeżysz wygląd samochodu, a także zadbasz o jego aerodynamikę.
Nowoczesne i solidne elementy wyposażenia Maxton Design powstają przede wszystkim z ABS oraz włókna szklanego. Materiały są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne bądź chemiczne oraz czynniki atmosferyczne. Tworzywa z powodzeniem wykorzystywane są w procesach produkcyjnych nie tylko części tuningu, ale też pozostałych elementów tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Wszystkie wyroby tuningowe Maxton Design posiadają zabezpieczenie UV oraz wszelkie wymagane certyfikaty jakości.

Wśród wielu produktów Maxton Design zaprojektowano także kilka wyjątkowych elementów wyposażenia do samochodów Mercedes-Benz Klasy C W205 AMG-Line. Posiadacze tego modelu z pewnością zwrócą uwagę na nowoczesną dokładkę tylną oraz pasujące do niej splittery tylne boczne. Produkty najlepiej prezentują się zamontowane jednocześnie i dzięki nim optycznie obniży się wysokość nadwozia. W efekcie pojazd zyska nowy i bardziej sportowy wygląd. Zarówno splittery, jak i dokładka powstały z ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Elementy są odporne na wilgoć i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do zastosowania w Mercedesie-Benz Klasy C W205 AMG-Line dedykowane są również estetyczne dokładki progów. Elementy nie wymagają malowania i podkreślą sportową sylwetkę pojazdu. Listwy progów stanowią element łączący wyroby tuningowe znajdujące się w przedniej i tylnej części pojazdu. Z ich pomocą produkty te tworzą spójną stylistycznie całość, eksponującą walory estetyczne samochodu. Nowoczesne dokładki progów powstały z ABS i są dostępne w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie UV i są odporne na rozmaite uszkodzenia.

Kolejnym produktem powstałym z myślą o Mercedesie-Benz Klasy C W205 AMG-Line jest ciekawy element będący przedłużeniem spoilera. Produkt ma niewielki rozmiar i montuje się go przy pomocy taśmy dwustronnej, zamieszczonej na jego wewnętrznej części. Lotka doda samochodowi sportowego charakteru, a także bezpośrednio przyczyni się do polepszenia aerodynamiki. Dzięki nakładce powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, w wyniku czego wyraźnie poprawi się przyczepność pojazdu. Do wykonania przedłużenia zastosowano certyfikowane tworzywo ABS. Element nie wymaga dodatkowego malowania i występuje w kilku rodzajach struktury powierzchni.

Z przeznaczeniem do użytku w Mercedesie-Benz Klasy C W205 AMG-Line stworzono również funkcjonalny splitter przedni. Element tego typu stanowi oryginalną ozdobę pojazdu, a także wyraźnie poprawia aerodynamikę pojazdu. Dzięki produktowi wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd będzie się prezentować bardziej sportowo. Splitter sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, w wyniku czego polepszy się przyczepność i stabilność. Element występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni i ma świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Produkt dostarczany jest wraz z zestawem montażowym.

Maxton Design od wielu lat zaopatruje europejski rynek motoryzacyjny w wysokiej jakości części samochodowego tuninigu optycznego. Oferta marki z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, szukającym wyrobów łączących w sobie piękny design oraz wysoką jakość wykonania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel