Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W205 [2014-2018]

Maxton Design to firma, która zajmuje się produkcją nowoczesnych i estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Producent skupia działalność na tworzeniu doskonałej jakości dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Aby dodatkowo zaakcentować wyposażenie dobrać można do wspomnianych produktów także niebanalne akcesoria w postaci owiewek, brewek czy ramek świateł. Dzięki tym elementom zadbasz nie tylko o wygląd, ale też o aerodynamikę swojego samochodu. Części tuningu oferowane przez markę Maxton Design tworzone są z przeznaczeniem do zastosowania w samochodach kilkudziesięciu marek.
Do produkcji wysokogatunkowych części tuningu marki Maxton Design wykorzystywane są tylko certyfikowane materiały. Do najczęściej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, elastyczne oraz wytrzymałe. Materiały świetnie radzą sobie z wilgocią i nie ulegają szkodliwemu wpływowi promieni UV. ABS i włókno szklane są powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym i nadają się do wyrobu zarówno części tuningu, jak i wielu innych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów.

Na długiej liście nowoczesnych produktów Maxton Design dostępne są również ciekawe elementy wyposażenia do samochodów Mercedes Klasy C W205. Wśród nich znajduje się wiele estetycznych par splitterów tylnych bocznych. Produkty mają nowoczesny design i stanowią doskonałe uzupełnienie dla dokładek progów. Dobrane w ten sposób produkty tworzą ciekawą stylistycznie całość, która wyeksponuje sportowy charakter pojazdu. Splittery tylne zostały wykonane z ABS i posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej, a także carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy C W205 dedykowane są również interesujące dokładki tylne. To wysoce estetyczne produkty, które podkreślą sportowy wygląd samochodu i zaakcentują jego indywidualny styl. Dokładki najlepiej prezentują się wraz z listwami progów oraz splitterami przednimi. Każdy z elementów wykonany jest z ABS i występuje w carbonowej, teksturowanej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają malowania przed instalacją.

Właścicieli Mercedesa Klasy C W205 na pewno zainteresują nowoczesne dokładki progów. Produkty sprawią, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd zyska sportowy wygląd. Elementy stanowią połączenie dla produktów tuningowych znajdujących się w przedniej i tylnej części pojazdu. Dokładki zostały wykonane z ABS i występują w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Razem z dokładkami kupić można taśmę ozdobną w kolorze czerwonym albo białym.

Z myślą o zastosowaniu w Mercedesie Klasy C W205 powstało kilka wyjątkowo interesujących splitterów przednich. Części te wizualnie obniżają wysokość nadwozia, dodając samochodowi sportowego charakteru. Elementy sprawią także, że powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Do produkcji splitterów zastosowano ABS. Elementy posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i wysyłane są w komplecie z zestawami montażowymi. Produkty występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Nowoczesne i estetyczne części tuningu marki Maxton Design wykorzystywane są przez fanów motoryzacji na całym świecie. Producent jest jednym z wiodących na rynku, a jego wyroby posiadają niezbędne świadectwa jakości. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości wyposażeniu, oferta marki Maxton Design na pewno przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel